AUTO TEST: Suzuki Vitara Gitara - nežný tereňák pre ženy

AUTO TEST: Suzuki Vitara Gitara - nežný tereňák pre ženy

Nadhľad na ceste, miesto pre všetky naše „extrémne dôležité a potrebné" tašky, a navyše aj poriadna dávka zábavy a štýlu? Suzuki Vitara Gitara spĺňa všetky požiadavky akčnej ženy!

Nie, nedali sme si od radosti pohár vína. Takto sme v redakcii KAMzaKRÁSOU.sk začali prezývať nášho najnovšieho „parťáka" na cesty. Elegantné tvary a robustnosť tereňáka ho už teraz predurčujú k umiestneniu v našej auto TOPke. Okrem túžby po prekonávaní všetkých prekážok však v sebe ukrývala aj malé tajomstvo. Náš tím sa nerozšíril len raz, ale hneď dvakrát! :)

Vyskúšaj: Ako správne zohriať kura? Takto zostane chrumkavé a šťavnaté!

terénne auto

Zdroj: Shutterstock®

Toto šikovné vozidlo s rozdvojenou osobnosťou bolo prvýkrát predstavené svetu pred takmer 30 rokmi. Bolo to jedno z prvých, ak nie vôbec prvé kompaktné SUV, ktoré bolo v tom čase skôr jedinečným pojmom. Časom však nabralo mestský šmrnc a tak zišlo z mohutných hôr na rovnejší terén. Užitočný pohon oboch náprav, športovejšie konštrukčné riešenie, veľmi príjemné dizajnérske akcenty či automatická  prevodovka nás v danej chvíli však až tak nezaujímali. Naša Suzuki rodinka sa hecla a do redakcie so sebou priniesla aj balíček v podobe najnovšej členky redakcie KAMzaKRÁSOU.sk, malej Lucky.

Odporúčame:  Ako mať oblečenie rovné bez žehlenia? Triky, ktoré to dokážu!

upevnenie detskej autosedačky

Zdroj: Shutterstock®

Suzuki Vitara Gitara

Suzuki Vitara Gitara sa stala právoplatným členom rastúcej rodinky a my sme si ju začali naplno užívať! Pokiaľ si s ňou chcete užiť ešte viac zábavy, máte na výber z rôznych variant farebného prevedenia. Existuje snáď niečo lepšie ako dať žene na výber z množstva farebných možností? K nám sa dostala zahalená do elegantnej čiernej a keďže maminku viac zabávala malá Lucka, prvé dni si "Čierneho pantera" naplno vychutnal hrdý otecko. V bezpečí si domov odniesol obe dievčatá a stále im ostávalo dostatok miesta na novorodeneckú povinnú výbavu.

batožinový priestor Suzuki Vitara

Zdroj: Shutterstock®

Vzrušujúci zážitok s Vitarou nemôžeme očakávať, no jednoznačne patrí medzi spoľahlivé a výkonnejšie tereňáky. Vyššie sedenie nám poskytuje lepší rozhľad, bezpečnejší pocit a chuť mať všetko pod kontrolou. Ako doma, tak aj v aute? O tom sa presvedčíme v nasledujúcich testoch, ktorým Suzuki Vitaru Gitaru podrobíme.

Zaujme ťa:  Konzumujete light mliečne výrobky? Pri chudnutí vám skôr uškodia!​


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Anton Marek 15.03.21 13:12

karma
127.00

keď má auto prezývku, tak je už členom rodiny :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní