„Napumpované“ tenisky Reebok ZPUMP s novým modelom ZPUMP FUSION 2.0

„Napumpované“ tenisky Reebok ZPUMP s novým modelom ZPUMP FUSION 2.0

REEBOK PREDSTAVUJE MODEL ZPUMP FUSION 2.0 S ĽAHKOU, ELEGANTNOU A BEZŠVOVOU KONŠTRUKCIOU POWERFRAME, KTORÁ SADNE KAŽDÉMU. Táto štýlová bežecká obuv vyniká unikátnou technológiou Pump, ktorá je pevná, a zároveň prispôsobivá. Inovácia využíva vzduchom naplnenú bublinu, ktorá sa úžasne prispôsobí unikátnemu tvaru každého chodidla.

Na rozdiel od tradičnej bežeckej obuvi, ktorú obvykle tvorí až 40 samostatných dielov, je model Reebok ZPUMP Fusion 2.0 postavený z troch kľúčových častí, čím sa eliminovali všetky komponenty, ktoré by bránili nohe v pohybe. Medzi tieto kľúčové prvky patria:

1. Technológia Pump – Revolučná vzduchová bublina je ľahká a prispôsobiteľná. Napumpuje sa a pevne priľne k akémukoľvek typu a tvaru chodidla.

2. Konštrukcia PowerFrame Nový PowerFrame, unikátny pre model ZPUMP Fusion 2.0 zaručuje, že vzduchom naplnená komora pevne prilieha k nohe a uzamkne ju na mieste bez ohľadu na tvar chodidla.

3. Uhlíková pena – Medzipodrážka z uhlíkovej peny je mäkká a skvele pruží.

Odporúčame tiež:  

Reebok odštartoval bežeckú revolúciu novou technológiou ZPUMP FUSION

REEBOK ZPUMP FUSION 2.0

Zdroj: Shutterstock®

Po stlačení aktivátora Pump na päte modelu ZPUMP Fusion 2.0 sa vzduch dostane cez kanáliky do vzduchovej komory, tá sa naplní okolo zvršku a päty tak, že priľne ku každému tvaru chodidla. Niektorým ľuďom postačia tri napumpovania, iní môžu potrebovať až desať stlačení. Vzduch sa vypúšťa jednoduchým použitím uvoľňovacieho kanálika.

REEBOK ZPUMP FUSION 2.0

Zdroj: Shutterstock®

“Väčšina modelov obuvi je vyrobených podľa štandardného tvaru nohy – štandardný tvar nohy však neexistuje. Vďaka technológii Pump získavate obuv, ktorá sa dokonale prispôsobí vášmu chodidlu, a je ideálna pre beh v rôznych podmienkach. My v spoločnosti Reebok sa neustále snažíme vyvíjať bežeckú obuv tak, aby sme zlepšili zážitok zákazníka. ZPUMP je skvelým modelom pre rôzne typy bežcov a hodí sa do rozličných terénov,” vysvetľuje Scott Daley, generálny manažér kategórie beh pre značku Reebok.

Odporúčame tiež:  Ako na to? Vaše nové štíhle telo za 6 týždňov

REEBOK ZPUMP FUSION 2.0

Zdroj: Shutterstock®

Model ZPUMP Fusion 2.0 bude dostupný v predajni Stripes OC Polus) a predajne A3 SPORT Avion Bratislava, Eurovea Bratislava, Bory Bratislava, Dubeň Žilina, City Arena Trnava, Optima Košice od 25.februára 2016 a na www.reebok.com.

Odporúčame tiež:  Začnite spaľovať svoje kilá, ale aj legíny

REEBOK ZPUMP FUSION 2.0

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Soňa Krátka 24.02.16 08:15

SK
karma
114.00

tak tieto tenisky by som naozaj chcela

  • 0
Odpovedať

Lenka Kantorova 27.02.16 19:50

LK
karma
-1.00

Tie sú super!

  • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 29.02.16 12:37

karma
93.00

zaujímavé

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 08.03.16 10:58

MR
karma
-1.00

teraz bude radosť behať & športovať.

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 20.05.16 20:55

JK
karma
100.00

Hneď by som brala

  • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 15.06.16 20:55

MZ
karma
-1.00

Vyzerajú naozaj lákavo.. myslím, že aj behanie by ma začalo baviť :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní