Ako dosiahnuť vysnenú postavu? Tu je zopár skvelých tipov!

Ako dosiahnuť vysnenú postavu? Tu je zopár skvelých tipov!

Máloktorá žena sa pri pohľade do zrkadla spokojne pousmeje a pomyslí si, že by na sebe nemenila absolútne nič. Jedna z nás chce mať iné vlasy, ďalšia menší nos či plnšie pery, menej vrások, výraznejšie lícne kosti. a väčšina z nás aj vysnenú postavu. Aká to je?

Vraví sa, že vždy chceme to, čo nemáme. Tá, čo má menšie prsia, možno túži po väčších a naopak. Jedno je ale isté, väčšina z nás by mala rada aspoň konfekčnú veľkosť M alebo S. Iste nie každá máme na to predpoklady a chlapi si určite povedia vďaka bohu aj za plnšie postavy typu krv a mlieko. Nech už sa vaša váha pohybuje v akýchkoľvek číslach, ak ste nespokojné, o niečom to svedčí – chce to zmenu!

Pozri aj: Ako recyklovať staré oblečenie? Ukáže ti to táto trojnásobná mamička!

ako na krajšiu postavu

Zdroj: Shutterstock®

Ako na to?

Rozhodne neodporúčame nejaké drastické diéty ani siahodlhé detoxikačné kúry. Postavu si môžete vyformovať a spevniť aj jednoduchými tipmi, ktoré keď zaradíte do svojho bežného životného štýlu, prestanete pred zrkadlom zasnene vzdychať.

Ako teda na to? Predpokladáme, že intuícia vám už čosi našepkáva a áno nemýlite sa! Pohyb a zdravá strava sú v cieli za dosiahnutím vysnenej postavy tým správnym krokom.

Odporúčame prečítať: Praktické triky na chudnutie

ako si zlepšiť postavu

Zdroj: Shutterstock®

Čo sa pohybu týka, výhovorky tipu fitness centrum nemusím v dnešnej dobe už neplatia. Existuje toľko spôsobov, ako môžete aktívne športovať a zároveň sa aj zabaviť, že si z toho množstva určite dokážete vybrať hneď niekoľko. Aby ste pôsobili na všetky partie tela, pokúste sa svoje aktivity v priebehu týždňa striedať. V jeden deň si zatancujte, v iný si choďte zaplávať, zabehať, zahrať tenis, alebo si nasaďte kolieskové korčule a vyformujte si božské nohy. Nezabúdajte do svojho nového životného štýlu zahrnúť aj masáž, ktorá vám pomôže uvoľniť prípadné ubolené svaly a naplniť vás novou energiou.

Odporúčame prečítať: Cereálna diéta. Ako vlastne funguje?

pekne telo

Zdroj: Shutterstock®

Ak už sa aktívne hýbete, posnažte sa zmeniť aj svoj jedálny lístok. Pokiaľ máte pocit, že vám na začiatku treba razantné kroky, poraďte sa svojím lekárom a vyskúšajte za dohľadu odborníkov niektorú z redukčných metód, akou je napríklad aj redukčná bielkovinová diéta.

V prípade, že vám stačí zhodiť len pár kíl, sústreďte sa najmä na čerstvé ovocie a zeleninu. Vylúčte mastnú stravu, sladené nápoje, sladkosti a kadejaké slané pochutiny. Ak si ubúdanie tuku chcete výraznejšie podporiť, zaobstarajte si napríklad výživové doplnky, čiže spaľovače tukov.

Odporúčame prečítať: Zdravé, chutné a ideálne na chudnutie


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

7 komentárov

Veronika Kulanová 06.06.13 12:13

VK
karma
-1.00

presne tak, vzdy chceme mat to, co nemame...a ak to uz aj mame, taks i to neuedomujme

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 09.08.13 19:02

karma
100.00

veru je to u väčšiny z nás poriadna drina udžať si postavu a aj genetika zohráva svoje

  • 0
Odpovedať

Blažena Sádovská 16.01.14 21:04

BS
karma
100.00

Veru je to ťažké, zmeniť stereotyp...

  • 0
Odpovedať

Ivana Goliašová 06.03.14 21:52

IG
karma
-1.00

Nie je to ťažké, je to skôr o pevnej vôli a poslušnosti. Treba jesť pravidelne, malé dávky a hlavne zdravé veci. Ja som schudla dosť kíl a to len preto,že som sa začala o svoje zdravie viac zaujímať. Žiadne diéty,ale zdravý životný štýl. Dám si samozrejme občas aj koláč,ale už sa mi nič také nežiada. Sladkosti nejem, jedine domáce zdravé koláče (raz za čas), a ak čokoládu tak musí byť nad 70%. A to som si myslela,že nikdy neprestanem jesť sladkosti, na ktorých som bola závislá.

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 05:57

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 05:57

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní