Ako získať krásne vypracované ruky za 6 minút?

Ako získať krásne vypracované ruky za 6 minút?
  • 14.03.2014
  • Cvicte .sk

Aj vám slnečné lúče nemilosrdne pripomínajú, že je najvyšší čas niečo urobiť so svojimi ovisnutými rukami? Veď ochabnuté svaly horných končatín rozhodne príťažlivé nie sú a vy ich budete musieť čoskoro odhaliť! Čo s tým?

Vďaka powerspinu môžete tento problém rýchlo a ľahko vyriešiť iba za 6 minút   3-krát do týždňa. Navyše vám powerspin pomôže nielen s vyformovaním rúk, ale aj hrudníka a brucha.

Powerspin je cvičebná pomôcka, ktorá je určená na efektívne tónovanie svalstva v hornej polovici tela. Je vhodná na cvičenie doma, v posilňovni a teší sa aj využitiu pri skupinových pohybových aktivitách. Môžete ju použiť kdekoľvek. Cviky sú jednoduché a ľahko zapamätateľné. Naučíte sa ich naozaj rýchlo, pretože súčasťou balenia powerspinu je aj DVD s podrobným popisom 6-minútového tréningu.

 Ako to funguje?

Dôležitou súčasťou tejto pomôcky je špeciálna oceľová guľôčka, potiahnutá gumou, ktorá pri cvičení rotuje v plastovej trubici. V praxi to znamená, že čím rýchlejšie guľôčku rozhýbete, tým je cvičenie náročnejšie a, samozrejme, aj účinnejšie. S powerspinom vykonávate teda tzv. izometrické cvičenie. To znamená, že do cvičenia sú zapojené viaceré svalové skupiny, v tomto prípade hlavne svaly rúk, ramien, hrudníka, chrbta a brucha. To však nie je všetko. Nielenže zapájate viac svalových skupín, ale v rámci jednotlivých svalov aj väčšie množstvo svalových vlákien ako pri bežných cvikoch. Čo to spôsobuje? Svaly sa rýchlejšie tónujú, spevňujú a posilňujú a tiež spálite viac energie.

Viditeľné výsledky vďaka powerspinu sa u mojich klientok prejavili do štyroch týždňov pri odporúčanom opakovaní päťkrát týždenne. Záleží však aj od stavby tela a množstva telesného tuku. U štíhlych žien dochádza k spevneniu už behom prvých dvoch týždňov, u žien s väčším množstvom telesného tuku v oblasti paží, sa viditeľné výsledky dostavia do šiestich týždňov,“ hovorí zo skúseností inštruktorka powerspinu Júlia Wiederová.

Odporúčame prečítať: Mýty a fakty o formovaní brušných svalov

vypracované ruky

Zdroj: Shutterstock®

 Krásne telo s powerspinom

Prebúdzajú vo vás prvé slnečné lúče túžbu po získaní štíhleho tela a pevných paží v tričku bez rukávov? S powerspinom to bude naozaj hračka. „Odporúčam pred použitím powerspinu minimálne päťminútovú rozcvičku (stacionárny bicykel, panák, švihadlo, drepy s výskokom), pretože vtedy dôjde k zahriatiu svalov, a tak telo spaľuje tuky rýchlejšie,“ upozorňuje Júlia Wiederová.

Powerspin je rovnako vhodný pre mužov aj ženy

Dokonca aj deti od 14 rokov! Vek ani fyzická kondícia nie sú rozhodujúce. Dokonca, ak sa používa pri malých otáčkach, je vhodný i ako rehabilitačná pomôcka po úrazových stavoch. Pozitívne účinky pocítite už po týždni cvičenia za 6 minút denne.

Bude vás zaujímať: Pracujeme na sebe s činkami

cviky na ruky

Zdroj: Shutterstock®

 Kde powerspin zohnať?

Powerspin si môžete objednať na stránkach www.powerspin.cz. Súčasťou balenia je okrem powerspinu aj DVD so šesťminútovým cvičením.

Odporúčame: Správne cviky na pekne vypracované bruško

Zdroj článku: www.CVICTE.sk

Zdroj foto: www.onedrive.live.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Ivana Goliašová 14.03.14 18:05

IG
karma
-1.00

Jeeej, toto som ešte nevidela ani nepočula.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní