Buďte aktívna po celý rok!

Buďte aktívna po celý rok!
 • 17.01.2014
 • PR článok

Nový rok sa spája s predsavzatiami. Mnohé ženy si dali záväzok byť aktívne a pravidelne cvičiť po celý rok. Pohodlný spôsob života, na ktorý sa ľahko zvyká, so sebou prináša rôzne zdravotné komplikácie a práve začínajúci rok je dobrým obdobím na zmenu. 

Veľmi vhodným doplnkom pohybových aktivít sú špeciálne kozmetické produkty podporujúce pevnosť a pružnosť pokožky celého tela. Produktový rad Dermacol ENJA ponúka rôzne výrobky na spevnenie, zoštíhlenie a boj proti celulitíde. 

Pomôže pravidelné cvičenie

Je všeobecne známe, že pravidelné cvičenie a pohyb posilňujú srdce, budujú imunitu, svalovú hmotu a odbúravajú psychickú vyčerpanosť. To všetko sú určite dôvody, pre ktoré sa oplatí začať byť aktívnou. 

ako si spevniť pokožku

Zdroj: Shutterstock®

Ideálny spôsob, ako dopriať telu zdravý pohyb, zlepšiť náladu a nezruinovať rodinný rozpočet, je chôdza. Je to najprirodzenejší spôsob pohybu a výborný prostriedok proti starnutiu. Okysličuje pokožku, ktorá zostáva svieža, lesklá a napnutá. Pomôžu aj malé zmeny - zabudnúť na výťah a vyjsť po schodoch, ráno sa  prejsť na vzdialenejšiu autobusovú zastávku, prípadne pri návrate domov vystúpiť o niekoľko zastávok skôr, rozhýbať telo a prevetrať myšlienky po odchode z práce. Ak používate auto, zaparkujte ďalej od domu a prejdite sa.


 

Pohyb na čerstvom vzduchu, ideálne v prírode, zabezpečí relax a nabije vás energiou a dobrou náladou. Ak sa k tomu pridá pravidelnosť, dostaví sa aj pocit spokojnosti a hrdosti.

enja zoštíhľujúca kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

Tip Dermacol

Kozmetické prípravky si môžete vybrať z rôznych konzistencií podľa toho, čo vám najviac vyhovuje – gél, olej alebo krém. Vzhľadom na to, ktorú časť tela chcete stimulovať, je dôležité všímať si zloženie a účinné látky.

Dermacol sprchovací gél so spevňujúcimi účinnými látkami vhodne dopĺňa program formovania postavy. Unikátna kombinácia stimulujúceho ženšenu a chladivého mentolu podporuje metabolizmus pokožky, a tým zvyšuje jej pružnosť. Prenikavá vôňa zázvoru má povzbudzujúce účinky. Remodelačné telové maslo navracia telu krásne a pevné tvary. Účinné látky spoločne s výťažkom z čiernej brusnice a kofeínom odbúravajú celulitídu, spevňujú a zvláčňujú pokožku celého tela.

Ak vás trápi napríklad bruško, k dispozícii je intenzívny zoštíhľujúci gél s kofeínom, escínom a špeciálnymi polysacharidmi, ktoré stimulujú štiepenie tukov v pokožke a preventívne pôsobia proti ich ukladaniu. Účinné látky prekrvujú problematické partie a odvádzajú zadržiavanú vodu.

ENJA FIRMING SHOWER GEL Spevňujúci sprchovací gél, -2,62 €
ENJA REMODELING BODY BUTTER Remodelačné telové maslo - 11,49 €
ENJA SLIM-GEL ABDOMEN RESHAPING Zoštíhľujúci gél na bruško -7,24 €

Vyhrať tieto výrobky so spevňujúcimi účinkami môžete u nás priamo:  TU •

Zdroj foto: Zdroj foto: www.elitesportsupplements.com, www.sheknows.com

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

7 komentárov

Jana Komadová 19.01.14 20:07

JK
karma
100.00

Pohodlný spôsob života, na ktorý sa ľahko zvyká a má za následok zdravotné problémy a k tomu lenivosť je silnejšia ako každodenné cvičenie a dostatok pohybu

 • 0
Odpovedať

Oľga Tompošová 20.01.14 14:52

OT
karma
-1.00

Rada by som vyskúšala,hlavne ten zoštíhlujúci na bruško.

 • 0
Odpovedať

Blažena Sádovská 27.01.14 16:41

BS
karma
100.00

Ja by som si niektorý vybrala, na skúšku.

 • 0
Odpovedať

Jana Hulcová 04.02.14 16:26

JH
karma
-1.00

Rada by som vyskúšala tiež ten zoštíhlujúci na bruško.Potrebovala by som ho nejako dať do formy

 • 0
Odpovedať

Jana Hulcová 04.02.14 16:26

JH
karma
-1.00

Rada by som vyskúšala tiež ten zoštíhlujúci na bruško.Potrebovala by som ho nejako dať do formy

 • 0
Odpovedať

Ivana Goliašová 07.02.14 21:29

IG
karma
-1.00

Najlepší je začiatok roka a preplnené fitka. Tie novoročné predsavzatia väčšine aj tak dlho nevydržia.

 • 0
Odpovedať

Dominika Sedliaková 07.03.14 14:06

DS
karma
-1.00

Jéjj, ja používam ten zoštíhlujúci gél na bruško :)

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní