Joga na chudnutie: Len 30 minút a pôjde to! (1. časť)

Joga na chudnutie: Len 30 minút a pôjde to! (1. časť)
  • 07.10.2012
  • Youtube Youtube

Väčšina z nás stále rieši svoju postavu. Každá na nej predsa nájde nejakú časť, ktorú by bolo treba trochu vylepšiť, či už ide o väčšia stehná alebo mäkké bruško. A inšpirácií, ako si zlepšiť postavu a zhodiť nejaké to prebytočné kilo nie je nikdy dosť. Preto sme pre vás pripravili hneď štvordielnu inšpiráciu v podobe jogy na chudnutie. V jasných a zreteľných videonávodoch presne uvidíte, ako si pomocou jogy môžete formovať krajšiu postavu. Možno práve táto forma pohybu bude pre vás to pravé!

Pozri aj: Kombucha: Liečivý zázrak alebo len marketingový ťah?

Nezabúdajte aj na zdravú stravu!

Okrem dostatočného pohybu by sme v rámci nielen chudnutia, ale aj starostlivosti o dobré zdravie mali myslieť aj na správne stravovanie. Každé kilo pôjde dole ľahšie, ak si na tanier budete servírovať najmä ovocie a zeleninu, morské ryby plné zdravých tukov a celozrnné výrobky. Mastným či vyprážaným pokrmom dajte zbohom alebo si ich doprajte len príležitostne. Rovnako je vhodné eliminovať cukor v strave. A čo pre svoje telo ešte urobiť? Doprajte si zdravé semienka, oriešky a nezabúdajte aj veľa piť!

Odporúčame: Badián nie je obyčajná korenina. Priprav si z neho tento úžasný čaj!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní