NECH KAŽDÝ DEŇ STOJÍ ZA TO!

NECH KAŽDÝ DEŇ STOJÍ ZA TO!

Keď príde prvý január, zvyčajne si dávame predsavzatia, ktoré máme v pláne dodržiavať aspoň počas nasledujúcich 365 dní. Hovoríme si, že budeme zdravšie jesť, viac cvičiť, menej sa stresovať a tráviť podstatne viac času so svojou rodinou či s priateľmi. Mnohé z nás však môžu potvrdiť, že človek síce mieni, no život mení.

A tak je to často aj s našimi predsavzatiami, ktoré po uplynutí niekoľkých týždňov a mesiacov končia zapadnuté prachom a čakajú na svoj comeback, ktorý sa pravdepodobne dostaví opäť na prelome rokov. Dajme si tento rok predszavzatie, že aspoň jedno predsavzatie dodržíme, čo vy na to? 

ŠPORTOM K ZDRAVIU

Byť spokojnou na každom kroku je jedna vec, druhá je vymyslieť, ako tento super pocit ešte znásobiť. Jednoznačne odporúčame šport v akejkoľvek forme… Behajte, cvičte, jógujte alebo skackajte len tak doma pri telke, všetko sa počíta. Ak zvyčajne pravidelne prenášate športové oblečenie, tenisky, uterák a fľašu v igelitke či starej taške, máme pre vás dobrú správu. Úžasne praktická a priestranná Športová taška Empowerment od Oriflame uskladní všetko, čo potrebujete na cvičenie, a navyše vám vo veciach urobí poriadok vďaka niekoľkým vreckám. Isto oceníte otvor na topánky, ktoré budú pekne izolované od odevov. 

Bude vás zaujímať: Šťastné, veselé a švédske!

NECH KAŽDÝ DEŇ STOJÍ ZA TO!

Zdroj: Shutterstock®

NOVÝ ROK, NOVÉ FARBIČKY

Áno, vieme, na svoj obľúbený mejkap Giordani Gold, rúž The ONE či púder Very Me nedáte dopustiť. Produkt sa vám minie a vy už máte automaticky v kozmetickej taštičke nový. Samozrejme, že ostať vernou svojim obľúbeným pomocníkom môžete aj v roku 2017, dajte však šancu aj novinkám, ktoré sa takisto môžu stať vašimi TOP-kami.

Ak ste ešte stále odolná voči kontúrovaniu tváre, pretože sa vám nechce učiť niečo nové alebo jednoducho ste tento trend nepostrehli, nebude lepšia príležitosť začať, ako je práve teraz. Nepotrebujete nič iné, len Paletu na kontúrovanie tváre The ONE a štetec na líčka. V palete nájdete bronzer, rozjasňovač a farbu na líčka. 

Viac noviniek nájdete na www.oriflame.sk alebo v aktuálnom katalógu.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

ľubka Olexyová 19.12.16 16:33

ľO
karma
-1.00

páči sa mi tento výrok

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 24.12.16 08:50

SK
karma
114.00

...tak by to malo byť

  • 0
Odpovedať

Anna Kristova 03.01.17 16:46

AK
karma
100.00

predsavzatia sú len slová a nie činy

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní