Nepredstaviteľná rýchlosť počas behu

Nepredstaviteľná rýchlosť počas behu
  • 29.03.2014
  • PR článok

Kolekcia Reebok ZSERIES je stvorená pre vysokú rýchlosť. Je inšpirovaná dizajnom vysokovýkonných pneumatík ZRated. Bežecká a tréningová obuv zaručí vášmu behu prirodzený a ľahký pohyb. Dajte svojmu behu iný rozmer...

Značka Reebok predstavuje novú kolekciu bežeckej obuvi Reebok ZSERIES.

Dajte svojmu behu iný rozmer a otvorte sa novým bežeckým zážitkom, ktoré vám umožnia dosiahnuť stanovené športové ciele. Obuv z kolekcie ZSERIES vám umožní prirodzený pohyb, ktorý je inšpirovaný dizajnom vysokovýkonných pneumatík ZRated. Pneumatiky ZRated sú určené pre vozidlá, ktoré jazdia rýchlosťou prevyšujúcou 240 km/h. Konštrukcia ich dezénu zaručuje dokonalý kontakt s povrchom a schopnosť rýchleho pohybu v zákrutách. Značka Reebok uvádza kolekciu Reebok ZSERIES aj v rámci tréningových a vychádzkových modelov.

Súčasťou novej kolekcie ZSERIES je bežecká obuv ZQUICK. Je vybavená jedinečnou penovou zmesou a vyznačuje sa radikálne rozdelenou geometriou, ktorá pripomína vysokovýkonné pneumatiky. Zaručuje tak skvelý kontakt s povrchom, ktorý zároveň umožňuje odľahčený a citlivejší pohyb. Medzipodošva tejto bežeckej obuvi sa dokáže ohýbať a rozťahovať spolu s chodidlom.

reebok zseries

Zdroj: Shutterstock®

Prirodzene zväčšujúce okraje sa dotýkajú zeme, vďaka čomu bežec dokáže prudko zrýchliť a jednoduchšie ovládať svoj pohyb pri vysokých rýchlostiach. V záujme ešte vyššej stability pri zrýchľovaní v zákrutách sa séria ZQUICK pýši strategicky umiestneným zvrškom NanoWeb. Toto riešenie poskytuje nohe oporu a udržiava ju vycentrovanú, čo zaručuje vyššiu mieru kontroly.

reebok zseries

Zdroj: Shutterstock®

BUĎTE ŠIKOVNÍ A NAJRÝCHLEJŠÍ

Ak chcete patriť k prvým majiteľom bežeckej obuvi Reebok ZQUICK, zapojte sa do súťaže, ktorá začína 2.4.2014 a končí 13. apríla 2014. Na základe indícií nájdite ukryté bežecké tenisky ZQUICK a môžete v nich pobežať rovno domov. Spoločnosť a pomoc pri hľadaní vám budú robiť tréneri z Reebok Training Academy. Podrobné informácie o súťaži nájdete na FB stránke Reebok Slovakia: https://www.facebook.com/ReebokSlovakia

reebok zseries

Zdroj: Shutterstock®

O REEBOK TRAINING ACADEMY (RTA)

Projekt vytvorený značkou Reebok. Je venovaný všetkým milovníkom športu a zdravého spôsobu života. Spája deväť športových osobností s dlhoročnými skúsenosťami, ktoré sú pre jeho návštevníkov k dispozícií svojimi pravidelnými príspevkami a poradenstvom. Medzi poradcami nájdete Jindra Tovaryša, Ivanu Surovcovú, Martina Roháčeka a mnoho ďalších športových trénerov.

RTA je teda virtuálne cvičebné prostredie, kde môže široká verejnosť konzultovať akékoľvek otázky s vybranými odborníkmi pre rôzne druhy fitnes programov. Každý kto má záujem o CrossFit, Dance, Yogu, či o rady výživového poradcu, má možnosť spýtať sa skúsených odborníkov. Viac informácií nájdete na www.reebokstyle.sk.

reebok zseries

Zdroj: Shutterstock®

Športová obuv ZSERIES je v predaji už od marca:

http://www.reebokstyle.sk/shops/finder


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní