Štíhly pás? S týmito cvikmi žiaden problém!

Štíhly pás? S týmito cvikmi žiaden problém!
 • 14.04.2015
 • Andrea Lukáčová

  • Zdieľaj:
 • 2

„Keď má dievča driek, tak do dvoch dlaní ...“ Túto pesničku poznáme asi všetky.

Diktát krásy je v dnešnej dobe neúprosný. Miery 90-60-90 sú skôr výmyslom módneho priemyslu, než bežnou doménou normálnych žien. Už od dávna sa ženy snažili pás zoštíhľovať, čí už nezdravými korzetmi, za ktoré často zaplatili privysokú daň tým, že prakticky nonstop chodili pridusené, alebo inými vychytávkami vtedajšej doby.

My dnes korzety nepotrebujeme. Všetko sa dá docieliť zdravou stravou a správnymi cvikmi. Stačí trošku premôcť sama seba a popracovať na svojom zdraví. Brušný tuk je totiž pre ženy jeden z najnebezpečnejších vôbec. Správne cviky na túto partiu tela si ukážeme v dnešnej fitnes rubrike. 

Odporúčame prečítať:Ako rozhýbať spomalené trávenie? 

Veľmi vhodný cvik, ktorý okrem pevného drieku pomáha aj bolestiam chrbta a správnemu držaniu tela sa nazýva statický klik - plank. Ležíte opreté o predlaktia, paže zvierajú so zemou pravý uhol. Nohy sú natiahnuté, dotýkajú sa zeme špičkami chodidiel. S trupom sú v jednej priamke. Snažte sa takto vydržať čo najdlhšie. Vyzerá to jednoducho, garantujem však, že sa slušne zapotíte. 

Čo sa stravy týka, je veľmi vhodné piť detoxikačné čaje a vynechať jedlá, ktoré nadúvajú. Ak máte odvahu, vynechajte na pár dní , týždňov mäso. Podľa lekárov má každý človek v tele až 2 kg natráveného mäsa, ktoré iba brzdí a tlmí metabolizmus. Rovnaké je to s bielou múkou a lepkom. Preto aj týmto spôsobom docielite ploché bruško a pás.

A tu je sľúbená zostava cvikov na krásny štíhly pás. Dajte si denne desať minút a už v lete sa môžete pýšiť výsledkami v plavkách! Je vcelku jednoduchý a zvládnu ho určite aj začiatočníčky. smiley 

Preto smelo do tvarovania svojho tela! Predcvičuje ho trénerka Rebecca Louise, ktorá trénuje kočky s Victoria´s Secret. A tie veru majú driek do dvoch dlaní! Takže ..hmm..tá pesnička má čosi do seba..

Odporúčame prečítať: Privolajte domov jar s Crespi vôňami

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Zdieľaj:
 • 2
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Jana Komadová 14.04.15 14:27

JK
karma
100.00

Náročné a článok je super dobrá rada nad zlato

 • 0
Odpovedať

Martina Zahoranová 14.04.15 19:34

MZ
karma
92.00

no už sa len donútiť toto cvičiť ...

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní