Väčšie prsia vďaka cvikom? Dá sa to!

Väčšie prsia vďaka cvikom? Dá sa to!
  • 03.07.2015
  • Silvia Karasová

Ak vás matka príroda neobdarila hojnosťou v dekolte a ani gény vás na hrudníku veľmi nepodržali, máte na výber viacero možností. Pokiaľ túžite po väčších prsiach, ale plastické zákroky vás nelákajú, je tu ešte jedna možnosť: pekné a pevné prsia si oddrite vo fitku. Isteže z veľkostí B sa týmto spôsobom na Déčko nikdy nedostanete. Cviky ale dokážu vaše prsia spevniť a tak minimálne optimicky zväčšiť.  

Na úvod začnite tým najjednoduchším – držaním tela. Ak chodíte zhrbené sexi ani sebavedomo nebudete nikdy pôsobiť. Naopak vzpriameným držaním tela sa aj vaše prsia budú javiť väčšie, k vyrovnanému chrbtu pridajte aj vtiahnuté bruško a široký úsmev.

A takto povzbudené prvým úspechom sa vrhnite na cvičenie. Existuje hneď niekoľko cvikom na spevnenie prsného svalstva, môžete ich tak striedať, aby ste sa vyhli rutine.

Odporúčame prečítať: Ako sa v lete postarať o suchú pleť?

Väčšie prsia vďaka cvikom? Dá sa to!

Zdroj: Shutterstock®

Úplne najideálnejším je plávanie. Postačí zaplávať si rovnomenné „prsia“, keď ich budete striedať s kraulom, či motýlikom nič nepokazíte. Hodinka denne v bazéne vám tak vyformuje postavu a zároveň napomôže aj k spomínanému lepšiemu držaniu tela. Okrem toho si plávaním sformujete aj zadok, brucho, ruky a nohy. Takže efekt bude o to lepší. 

Odporúčame prečítať: Olivy nám pomáhajú udržiavať našu krásu

Väčšie prsia vďaka cvikom? Dá sa to!

Zdroj: Shutterstock®

Cviky na prsia môžete veľmi ľahko uplatniť aj doma. Urobte si pár klikov, alebo vezmite do ruky činky. Z domácich cvikov sú veľmi účinné práve kliky, keďže tie sú zamerané prioritne na svalstvo na hrudi. Môžete si ale vyskúšať aj plávanie na sucho. Postavte sa, vyrovnajte chrbát a urobte aspoň 100 záberov.

Odporúčame prečítať: Účinná trojdňová diéta pre ploché bruško

Inšpirovať sa môžete aj takýmito domácimi zostavami:

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Soňa Krátka 24.05.16 20:15

SK
karma
114.00

nieco urcite vyskusam

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní