Aj bežné domáce spotrebiče môžu byť výnimočné

Aj bežné domáce spotrebiče môžu byť výnimočné

V moderných interiéroch dnes nájdeme množstvo najrôznejších spotrebičov. Ich prítomnosť si už ani neuvedomujeme, pretože ich vnímame ako samozrejmosť. Viete si však predstaviť, že by sme ešte stále zohrievali vodu na ohni a na pranie používali valchu?

Vybrali sme pre vás troch „tichých“ pomocníkov spomedzi spotrebičov, ktorí nám každodenne robia veľkú službu a bez ktorých by sme dnes už len ťažko vedeli fungovať. Navyše príjemne ozvláštnia každú domácnosť a zaujmú jedinečnými funkciami.

Odporúčame prečítať:  Rozžiarte vašu domácnosť farbami​

PRÁČKA

Spredu plnená automatická práčka Goddess WFE 1046 D9S sa pýši funkciou „Môj program“, vďaka ktorej si môžete jednoducho vytvoriť a uložiť svoj vlastný obľúbený režim prania. Pri praní už potom nenastavujete žiadne ďalšie parametre. Model ponúka aj program určený na jemné pranie bielizne, športového oblečenia a detského oblečenia. Oceníte aj rýchly program, ktorý vyperie za neuveriteľných 15 minút. K dispozícii je aj ECO prací režim. Teplotu a otáčky odstreďovania si regulujete sami. Funkcia „Odložený štart“ vám umožní posunúť pranie až o 24 hodín. Pračka, i napriek svojmu slim dizajnu pojme až 6 kg oblečenia a pracuje v úspornej triede A++. Disponuje aj detskou poistkou. 

práčka

Zdroj: Shutterstock®

CHLADNIČKA

Kombinovaná chladnička Goddess RCC 0155 v striebornej farbe s čiernym alebo červeným sklom na dverách sa zaraz stane impozantným kúskom vašej kuchyne. Jej celkový objem je 190 l - z toho 135 l tvorí chladnička a 55 l mraznička. Svojimi rozmermi sa hodí najmä do menších bytov. Pracuje v úspornej triede A++. Model disponuje nastaviteľnými policami z tvrdeného skla, priehľadnou zásuvkou a štyrmi priesvitnými priehradkami vo dverách chladničky. Mraznička je vybavená tromi zásuvkami a zamrazí 2,5 kg potravín za 24 hodín. Pri výpadku prúdu ich zachová v plne zmrazenom stave po dobu 18 hodín. Tento model od Goddess patrí do najvyššieho radu 4-hviezdičkovej triedy pre dlhodobé uskladnenie zmrazených potravín.

Odporúčame prečítať:  Aké potraviny sú vhodné na zmrazenie

kuchyňa so spotrebičmi

Zdroj: Shutterstock®

chladnička goddess

Zdroj: Shutterstock®

RÝCHLOVARNÁ KANVICA

Aj obyčajná rýchlovarná kanvica sa môže stať vkusným doplnkom a príjemne ozvláštniť všedné priestory kuchyne. Vyberte si napríklad sklenenú rýchlovarnú kanvicu Gallet BOU 742 s netradičným vnútorným osvetlením. Vďaka jej prevedeniu z priehľadného skla môžete lepšie odhadnúť množstvo vody, ktoré potrebujete ohriať.

Toto varné sklo zároveň zabezpečuje najvyššiu mieru zdravotnej nezávadnosti v porovnaní s inými materiálmi používanými u rýchlovarných kanvíc. Model Gallet BOU 742 s objemom 1,7 l je bezkáblový a disponuje stredovým konektorom. Vysoký príkon 2000 W zabezpečuje rýchly nástup bodu varu. Kanvica sa jednoducho udržiava vďaka rozmernému otvoru a nerezovému dnu. Vo výbave jej nechýba ani bezpečnostné výklopné veko, ovládacie tlačidlo na rukoväti a funkcia automatického vypnutia pri dosiahnutí bodu varu. Oceníte aj funkciu ochrany proti prehriatiu a chodu naprázdno. V podstavci je ukrytý napájací kábel, ktorého dĺžku si môžete podľa potreby regulovať. 

Odporúčame prečítať: RAW Recepty - Pohánková RAW kaša

rýchlovarná konvica

Zdroj: Shutterstock®

rýchlovarná konvica gallet

Zdroj: Shutterstock®

Spotrebiče značky Gallet a Goddess dostanete v elektro predajniach DOMOSS, NAY a internetovom obchode Hej.sk.

Viac na: www.goddess.skwww.gallet.cz


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Katarína Šutvajová 12.09.14 22:20

karma
-1.00

pri výbere spotrebičov sa rozhodujem pre kvalitu za dobrú cenu,tento rok sme menili práčku aj chladničku a obidve sú A+++

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 08.10.14 11:00

JK
karma
100.00

taká kuchyňa je snom asi každej z nás aj tie spotrebiče škoda že väčšinou rozhoduje cena

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní