Bývanie podľa zverokruhu: Aký štýl sa hodí pre tvoje znamenie?

Bývanie podľa zverokruhu: Aký štýl sa hodí pre tvoje znamenie?

Oheň, voda, vzduch a zem sú štyri živly, ktoré ovplyvňujú jednotlivé znamenia zverokruhu. Rozhodujú tiež o farebnosti a štýle interiéru, v ktorom sa budete cítiť dobre.

Niekomu je blízky minimalizmus či škandinávsky štýl úzko prepojený na prírodu. Iný sa zas nájde v romantickejšom vintage štýle, prípadne ho osloví útulné rustikálne zariadenie bytu alebo domu. Ďalší uprednostní chladnejší industriálny štýl alebo, naopak, pestré bohémske doplnky v domácnosti. To, v akom duchu sa rozhodnete zariadiť svoj príbytok, môže súvisieť aj s dátumom narodenia a príslušným znamením zverokruhu.

Zaujme ťa: Najhorší a najlepší šéfovia podľa zverokruhu: Aký je ten tvoj?

moderne zariadené bývanie

Zdroj: Shutterstock®

♒ Vodnár obľubuje moderný dizajn

Retro ani vintage mu nič nehovoria. Vodnár preferuje elegantné línie a moderný dizajn. Môže sa nájsť v industriálnom štýle, prípadne zvolí minimalizmus s dominantnou tmavomodrou farbou.

♓ Ryby majú výborný vkus

Vedia veľmi dobre skombinovať staré s novým. Kúsky v retro štýle tak v zariadení vyniknú a človek sa na návšteve necíti ako v múzeu. Dominantnou farbou by mala byť biela, prípadne belasá.

♈ Baran ide po červenej

V jeho domácnosti môže dominovať červená farba, ktorá vynikne vo veľkorysých priestoroch s dostatkom svetla. Zariadenie musí byť predovšetkým funkčné, ale zároveň môže mať výraznejší dizajn.

kvety v interiéry

Zdroj: Shutterstock®

♉ Býk potrebuje veľa zelene

V jeho byte či dome nesmie chýbať zeleň, pričom interiér by mal byť útulný s kobercami a závesmi v teplých prírodných tónoch. Zvoliť si môže vintage alebo škandinávsky štýl s dôrazom na drevený nábytok.

♊ Blíženec rád kombinuje

Dokáže vkusne zmiešať modernu s prvkami vintage štýlu, do ktorých namieša aj zopár retro kúskov. Zariadenie jeho bytu môže byť vo veselých farbách s dôrazom na žltú, ale aj menej „krikľavé“ v sivých tónoch.

♋ Rak miluje pastelové farby

Zmysel pre rodinný život Raka sa odrazí aj v zariadení domácnosti. Príbytok bude útulný, v pastelových farbách, prípadne v bielom doplnenom o tapety s drobným vzorom. Nájsť sa môže v škandinávskom štýle.

domácnosť v rustikálnom štýle

Zdroj: Shutterstock®

♌ Lev je kráľ

Glamour je štýl, v ktorom sa toto znamenie bude cítiť dobre. Originálne obrazy, starožitné zrkadlo či majestátny luster. Príbytok môže byť moderný, trendový, ale najmä luxusný. S doplnkami v zlatej či žltej.

♍ U Panny musí byť poriadok

Panna je poriadkumilovná a podľa toho sa aj zariaďuje. Obľubuje prírodné materiály, ale môže staviť aj na kombináciu bielej a čiernej. Bývanie si môže zariadiť v boho štýle skombinovanom s industriálnymi detailami.

♎ Váhy dbajú na detaily

V obľube majú pastelové farby, ktoré môžu pekne ukázať napríklad v rustikálnom štýle. V interiéri ocenia eleganciu aj rafinované detaily, ktorými sa odlíšia od ostatných. Na vybavení nešetria.

minimalizmus v domácnosti

Zdroj: Shutterstock®

♏ Škorpión je praktický

Nájde sa v minimalistickom štýle, v kontraste čiernej a bielej s červenými doplnkami. Kľúčové v jeho príbytku sú veľká posteľ a pohodlná pohovka, ktoré mu zabezpečia dokonalý oddych.

♐ Strelec potrebuje čisté línie

Ako človek je zábavný a spoločenský, doma však uprednostní jednoduchosť a čisté línie. Najviac mu sedí minimalistický štýl a funkčné zariadenie, vďaka ktorému budete mať dojem upratanej domácnosti.

♑ Kozorožec potrebuje minimum doplnkov

Ocení kvalitný nábytok v klasickom štýle, prípadne dizajn 50-tych rokov. Zo štýlov mu pasuje rustikálny, s masívnym drevom v kombinácii s kovom. V jeho príbytku môžete nájsť krb a len minimum doplnkov.

Odporúčame: Najkonfliktnejšie znamenia horoskopu: S nimi sa nedostaň do sporu!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Janka Jurasova 22.11.19 06:42

JJ
karma
90.00

u mna to presne sedí :-)

  • 0
Odpovedať

Ľubica Šťastná 22.11.19 08:29

ĽŠ
karma
100.00

Nie úplne, no môže byť.

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 22.11.19 19:41

MM
karma
100.00

sedí na 100 % - Býk potrebuje veľa zelene, u nás ako v džungli :-)

  • 0
Odpovedať

Elena Švachová 22.11.19 22:33

karma
112.00

Úplne to na mňa sedí...mám rada retro štýl :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní