Decibely, o ktoré žiaden sused nestojí

Decibely, o ktoré žiaden sused nestojí
  • 22.10.2015
  • PR článok

    • Zdieľaj:
  • 0

Máte za sebou ďalšiu vášnivú noc? Nečudujte sa, ak sused nejasá spolu s vami a ráno na váš zvonivý pozdrav pri letmom stretnutí vo vchode zabručí niečo vulgárne. Za jeho kruhy pod očami môžete vy.

Intímne momenty vo dvojici sa volajú intímne, pretože sú medzi ľuďmi, ktorých sa týkajú. Žiaľ, paneláková realita slovenských sídlisk je ale o dosť drsnejšia ako v romantických filmoch, kde si idú herečky v náručí svojich amantov hlasivky vykričať a nik im pri tom nebúcha na dvere, ani sa nevyhráža políciou za rušenie nočného pokoja.

Keď sú dvaja v spálni, vie o tom zvyčajne ešte aj tretí – sused za stenou vo vedľajšom byte. Ako si zachovať zdravé susedské vzťahy bez toho, aby ste ohrozili kvalitu svojho partnerského?  

Odporúčame prečítať: Zdravé a moderné trendy pri výstavbe a rekonštrukcii

Nová Modrá sadrokartónová doska rigips

Zdroj: Shutterstock®

Čo nefunguje

Určite sa neobmedzujte. Toto fungovalo len za vašich čias na internáte a v stanovom mestečku na letnom festivale, aj to skôr príležitostne, lebo nič tak nezabíja vášeň ako neustále kontrolovanie. Bývanie vo vlastnom znamená, že postúpite na rebríčku komfortu o stupienok vyššie, tak si ho vychutnajte, zaslúžite si to. Milujte sa, spievajte si v sprche, vygradujte basy albumu od Iron Maiden, žite naplno, žite nahlas!  

Odporúčame prečítať:  Nápisy na stenách vyčarujú pocit domova

Nová Modrá sadrokartónová doska rigips

Zdroj: Shutterstock®

Čo funguje

Vieme o originálnom, efektívnom a navyše aj zdravom spôsobe, ako neťahať zvukovú stopu zo svojho bytu do toho susedovho. Bude to síce znamenať, že si musíte navliecť montérky, ale výsledok stojí za zo. Zadovážte si do bytu akustickú dosku, takmer dokonalú „špongiu“ vašich radostných aj vzrušujúcich výkrikov. Píšeme takmer dokonalú, pretože zvuk nepohltí úplne, no vie ho eliminovať do takej vysokej miery, že prestane byť problémom.  

Nová Modrá sadrokartónová doska rigips

Zdroj: Shutterstock®

Nová Modrá sadrokartónová doska dokáže zlepšiť vzduchovú nepriezvučnosť až do 62 decibelov a okrem spoľahlivej zvukovej izolácie má tiež protipožiarne vlastnosti, takže sa nemusíte obávať, že pri preskakovaní iskier medzi vami a vašou drahou dôjde k nehode. Teraz je navyše – za nezmenenú cenu – obohatená o technológiu Activ'Air pre čistejšie ovzdušie bez formaldehydu. Keď si ju namontujete do spálne, vám aj vašej milej sa hneď bude dýchať ľahšie a aj výhovoriek, že ju bolí hlava, zázračne ubudne.

Odporúčame prečítať: Doplnky, ktoré dodajú vašej kúpeľni čarovný vzhľad

Spoločnosť Rigips vylepšením Modrej akustickej dosky o technológiu Activ´Air prináša naozaj „lepší pocit z bývania“.

Viac na  www.rigips.sk


    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní