Dokonalá čistota oblečenia aj pre mimoriadne citlivú pokožku

Dokonalá čistota oblečenia aj pre mimoriadne citlivú pokožku

  • Zdieľaj:
 • 1

Len málo vecí prichádza každodenne do styku s našou pokožkou tak intenzívne ako naše oblečenie. V dnešnej dobe je pritom mnoho rodín, ktoré majú minimálne jedného člena s veľmi citlivou pokožkou. Pri praní sa tak kladie stále väčší dôraz nielen na účinnosť pracích prostriedkov, ale aj na ich citlivosť voči pokožke.

Experti z firmy Henkel v tejto oblasti neustále inovujú a vylepšujú technológie týchto produktov. Najnovšie Henkel uvádza nový Persil Sensitive s prírodným mydlom a vôňou mandľového mlieka – úžasnú kombináciu dokonalej čistoty oblečenia a šetrnosti citlivej pokožky pre každého z rodiny.

Nemilosrdný k nečistote, mimoriadne citlivý k pokožke

Nový, vylepšený Persil Sensitive Duo-Caps prináša špičkovú technológiu, ktorá je obsiahnutá v dvoch, od seba oddelených zložkách – jedna obsahuje mimoriadne účinný prací gél, ktorý si poradí s akýmkoľvek typom škvrny, tá druhá sa zase postará o rozjasnenie farieb vášho oblečenia. Navyše, novinka obsahuje prírodné mydlo a vôňu mandľového mlieka. Svojou šetrnosťou ku pokožke si vás okamžite získa.

Odporúčame tiež:  Nemáte čas na cvičenie? Toto je pre vás!

persil duo-caps sensitive

Zdroj: Shutterstock®

Jednoduché použitie, účinok už pri nízkych teplotách

Používanie kapsúl Persil Sensitive Duo-Caps je mimoriadne jednoduché. Nemusíte si robiť starosti so správnym dávkovaním. Stačí len vložiť už vopred nadávkovanú kapsulu do prázdneho bubna práčky, následne pridať špinavú bielizeň, nastaviť prací cyklus a je to! Persil kapsule sú navyše mimoriadne účinné aj pri praní za studena, už pri 20°C. Každá kapsula Duo-Caps sa rozpúšťa okamžite a je vyrobená zo 100% biologicky odbúrateľnej a rozpustnej fólie vo vode. Ich používaním tak dbáte na úsporu energie vo vašej domácnosti a prispievate k udržateľnosti životného prostredia.

Nový Persil Sensitive Dup-Caps zabezpečí celej vašej rodine dokonalú starostlivosť, a to aj v prípade, že majú jej členovia veľmi citlivú pokožku. Na pultoch predajní je k dispozícii od mája 2016. Odporúčaná maloobchodná cena je: pre balenie 15 praní 6,29 €, pre balenie 30 praní 11,99 € a pre balenie 38 praní 14,49 €.

Odporúčame tiež: 10 rád ako s medom pomôžete vášmu zdraviu a kráse

persil expert sensitive

Zdroj: Shutterstock®

Vyskúšajte ...

Nový Silan Sensitive Aloe Vera & Almond Milk ponúka výnimočne starostlivé a dermatologicky schválené zloženie. Obsahuje iba jemnú vôňu mandľového mlieka a aloe vera, žiadne parfumové látky, ktoré dráždia detskú pokožku. Bielizeň je vďaka nemu fantasticky mäkká, hebká a príjemná aj pre tú najjemnejšiu pokožku.

Zamilujete si aj krémovo broskyňovú farbu aviváže. Silan Sensitive Aloe Vera & Almond Milk dopĺňa rad Sensitive aviváží Silan, ktoré sa s úžasnou hebkosťou a jemnou vôňou postarajú o citlivú pokožku celej rodiny, a rovnako tak o vašu bielizeň.

Odporúčame tiež: Kedy je potrebné zbaviť kozmetiky?

silan sensitive

Zdroj: Shutterstock®

Silan Sensitive Aloe Vera & Almond Milk je na pultoch obchodov k dispozícii od augusta tohto roka. 1l balenie aviváže kúpite za maloobchodnú cenu 2,69 € a 2l za 4,99 €.


  • Zdieľaj:
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Soňa Krátka 03.12.16 12:48

SK
karma
113.00

aj keď je moja dcéra už dospelá, periem v podobných pracích prostriedkoch, pretože je atopik

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Nefroblastóm – koho najčastejšie postihuje tento druh rakoviny obličiek?
Zdravie

Nefroblastóm – koho najčastejšie postihuje tento druh rakoviny obličiek?

 • 0
 • 30.09.2022
Sendvičová generácia ako fenomén tejto doby: Je dôležitejšie postarať sa o deti či rodičov?
Sebarozvoj

Sendvičová generácia ako fenomén tejto doby: Je dôležitejšie postarať sa o deti či rodičov?

 • 1
 • 16.10.2022
ORIGINÁLNE oblečenie pre deti: Objavte s nami nové trendy pre vaše ratolesti. Vyberie si určite každý
LIFESTYLE

ORIGINÁLNE oblečenie pre deti: Objavte s nami nové trendy pre vaše ratolesti. Vyberie si určite každý

 • 0
 • 23.11.2022