Jarný detox pre váš domov…

Jarný detox pre váš domov…
 • 18.03.2015
 • PR článok

  • Zdieľaj:
 • 2

Jarné upratovanie – relax či utrpenie? Jedno alebo druhé, určite sa všetci zhodneme, že výsledný efekt z krásne čistého domova stojí za to. Prizvite si na pomoc robotické spotrebiče a využite získaný čas na oveľa príjemnejšie aktivity.

Čo všetko stihnete za 100 minút? To je presne čas, ktorý si ušetríte pre seba, ak si na vysávanie zadovážite robotický vysávač Ecovacs Deebot D66. Predĺžená bočná kefka zabezpečuje efektívne upratovanie v rohoch miestnosti. Vďaka super slim dizajnu s výškou 9,6 cm sa bez problémov dostane aj pod nábytok. Disponuje unikátnou antibakteriálnou funkciou. Na povrchu vysávača je nanesená vrstva kladne nabitých nanočastíc striebra, ktoré zabraňujú rozmnožovaniu mikroorganizmov a likvidujú ich. Ponúka štyri upratovacie režimy, ktoré si môžete naprogramovať pomocou LCD displeja.

Cena: od 229,99 €

vysávač

Zdroj: Shutterstock®

Nástupca tohto modelu, robotický a ručný vysávač 2v1 Ecovacs Deebot D77, je ideálny na čistenie všetkých typov podláh. Povysáva drevené podlahy, linoleum, dlažbu i koberce (s vlasom do 1 cm). Nová technológia ECOMOTION2 zabezpečuje optimálny pohyb robota po miestnosti. Je vysoký len 9,6 cm, takže hravo zvládne ťažko dostupné miesta. Tak, ako jeho predchodca, vydrží vysávať 100 minút, no zostáva mu ďalších extra 20 na nájdenie svojej nabíjacej stanice. Jej unikátnosť spočíva v zabudovanej nádobe na nečistoty, ktorá po každom upratovaní z prístroja vysaje pozbieranú špinu. Obrovskou výhodou je jej schopnosť premeniť sa na ručný vysávač. Stačí len pripojiť ohybnú hadicu alebo ďalšie nadstavce z príslušenstva, prehodiť si priložený pás cez rameno a pohodlne začať vysávať. Robot ďalej disponuje LCD displejom, antibakteriálnou funkciou, senzormi proti pádu zo schodov a  štyrmi upratovacími programami.

Cena: od 469,99 €

vysávač

Zdroj: Shutterstock®

K jarnému upratovaniu patrí aj umývanie oblokov. Robotický čistič okien Ecovacs Winbot túto nie veľmi obľúbenú činnosť rád spraví za vás. Jednoduchým stlačením tlačidla prebehne čistenie v 3 fázach: Najprv špeciálna čistiaca textília z mikrovlákien odstráni najväčšie nečistoty. Následne pomocou silikónovej stierky zotrie zvyšné špinky a kvapky. Na záver vyleští okno jemnou mikrovláknovou textíliou. Pravouhlý tvar čističa umožňuje dôslednú prácu aj v rohoch okna. Dvojkomorový podtlakový systém zabezpečuje vynikajúce prichytenie o sklo. Winbot je vybavený záložným akumulátorom a bezpečnostnou „prísavkou“, ktorú využije napríklad aj počas výpadku elektriny. Navyše oceníte aj zvukovú signalizáciu, ktorá zahlási, že už je doupratované. Ďalšou výhodou je jednoduché ovládanie a možnosť obsluhovania zariadenia pomocou priloženého diaľkového ovládača. Prístroj je možné použiť len na umývanie kolmých sklenených plôch ohraničených rámom s minimálnou veľkosťou 60x45 cm (VxŠ).

Cena: od 299,99 €

umývanie okien

Zdroj: Shutterstock®

Dostupnosť: DOMOSS, NAY a HEJ.SK. Viac informácií na: www.ecovacs.sk


  • Zdieľaj:
 • 2
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Martina Zahoranová 20.03.15 13:58

MZ
karma
92.00

no práve začínam s jarným upratovaním :-)

 • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 02.01.18 12:46

SK
karma
113.00

a stále dokola s tým upratovaním

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

 6 typov kabátov, ktoré potrebuje každá žena v šatníku! Máš aspoň jeden z nich?
Módne inšpirácie

6 typov kabátov, ktoré potrebuje každá žena v šatníku! Máš aspoň jeden z nich?

 • 1
 • 26.01.2023
Módna prehliadka MIKLOSKO DRAMA sa niesla v duchu sugestívnej drámy, vášne, túžby, aj veľkolepej oslavy života
Módni návrhári

Módna prehliadka MIKLOSKO DRAMA sa niesla v duchu sugestívnej drámy, vášne, túžby, aj veľkolepej oslavy života

 • 2
 • 17.02.2023
Prešívaná bunda ako základ zimného šatníka: Vieš ju nosiť štýlovo?
Módne inšpirácie

Prešívaná bunda ako základ zimného šatníka: Vieš ju nosiť štýlovo?

 • 2
 • 13.12.2022