Nevynechajú ani smietku

Nevynechajú ani smietku
 • 01.10.2015
 • PR článok

  • Zdieľaj:
 • 1

Napriek tomu, že vysávanie málokto obľubuje, je jednou z najčastejšie vykonávaných domácich prác. Tvorí totiž základ pre udržanie čistého a zdravého domova. Vďaka funkcii Boost, ktorá je súčasťou nových vysávačov Miele, vám pri upratovaní neunikne už ani jediná smietka.

Tri nové modely vysávačov Miele z radu Complet C3 Boost sú obohatené o funkciu Boost umožňujúcu okamžité krátkodobé zvýšenie sacej sily za jednu minútu z 800 na 1 200 W.

Konštrukcia vysávačov je zároveň tvorená tak, aby tesnosť ich opláštenia a tvar jednotlivých dielov zabezpečovali perfektné vedenie vzduchu. Vďaka tomu sa sacia sila optimálne dostáva do podlahovej hubice. Ak je hygienická čistota vo vašej domácnosti na prvom mieste, vysávače Miele Complet C3 Boost sú tou správnou voľbou. Viacstupňový filtračný systém zložený z inovatívneho vrecka na prach Miele 3D HyClean, motorového a vzduchového filtra, zachytí až 99,9 % jemného prachu. Vrecká HyClean majú deväť filtračných vrstiev a automatický prachový uzáver.

Navyše, vysávače Miele sú výnimočne odolné. Pri tvrdých záťažových skúškach sú dlhodobo namáhané a testované až na dvadsaťročnú životnosť. Nové modely disponujú tiež parkovacím systémom na prestávky pri vysávaní s automatickým vypnutím, obojstranným držiakom sacej hubice na jednoduché a úsporné skladovanie prenášanie a automatickým navíjaním kábla.  

Odporúčame prečítať:  Domáci bojovník proti alergénom

vysávač miele Complete C3 Boost Parquet

Zdroj: Shutterstock®

Vysávače Miele s funkciou Boost sú k dispozícii v troch prevedeniach:

Complete C3 Boost Parquet s energetickou triedou A disponuje efektívnou pohyblivou podlahovou hubicou EcoTeQ SBD 655, hubicou SRD 20 a nerezovou teleskopickou sacou trubicou. Súčasťou vysávača je tiež trojdielne integrované príslušenstvo: hubice na čalúnený nábytok, úzka na vysávanie a sací štetec. V ponuke sú dve farby: obsidián čierna a černicová. Model v černicovej farbe je obohatený o podlahovú kefu Parquet Twister SBB 300-3, ktorá je vhodná predovšetkým na drevené podlahy.

Odporúčaná cena: 259 eur

Odporúčame prečítať:  Štýlový dizajn a perfektné výsledky umývania

vysávač miele Complete C3 Boost EcoLine

Zdroj: Shutterstock®

Complete C3 Boost EcoLine 

Modely Complete C3 Boost EcoLine a Complete C3 Comfort Boost s energetickou triedou A obsahujú efektívnu podlahovú hubicu EcoTeQ, hubicu SRD 20, nerezovú saciu trubicu a trojdielne príslušenstvo. Complete C3 Boost Comfort vám navyše vďaka komfortnej rukoväti zabezpečí pohodlnú obsluhu.

Odporúčaná cena:

Complete C3 Boost EcoLine: 259 eur

Complete C3 Boost Comfort: 350 eur

Modely budú dostupné od októbra 2015.

Odporúčame prečítať:   Správna starostlivosť o športové oblečenie

vysávač miele Complete C3 Boost EcoLine

Zdroj: Shutterstock®

Complete C3 Boost Comfort

Viac na:  www.miele.sk


  • Zdieľaj:
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Soňa Krátka 02.01.18 12:49

SK
karma
113.00

keby boli trošku lacnejšie

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní