Nové Persil kapsuly s technológiou Complete Clean

Nové Persil kapsuly s technológiou Complete Clean

Presné a pohodlné dávkovanie, dokonalá čistota a svieža vôňa. To všetko v sebe ukrývajú obľúbené Persil pracie kapsuly ktoré prichádzajú na trh s novou silnejšou receptúrou. Gélové kapsuly Persil Duo-Caps, ako aj Persil Power-Mix Caps s kombináciou pracieho prášku a gélu, sú obohatené o technológiu 360° Complete Clean a nový pútavý dizajn. Bez veľkej námahy tak zabezpečia oblečeniu maximálnu starostlivosť.    

Čisté a svieže oblečenie výrazne prispieva k celodennej pohode. Receptúra Persil 360° Complete Clean obsahuje vylepšenú zmes enzýmov, vďaka čomu si ľahko poradí s rôznymi škvrnami. Nový Persil je zároveň šetrný ku každému kúsku oblečeniu, zjemňuje a vyhladzuje povrch textílnych vlákien a svojím špeciálnym zložením zachováva intenzitu farby a zvyšuje jas. Bonusom je príjemná vôňa a sviežosť, ktorá vás bude sprevádzať na každom kroku.     

Súčasťou novinky je aj vylepšený systém uzatvárania pre väčšiu ochranu detí. Persil kapsule jednoducho ponúkajú všetko, čo potrebujete pre prvotriednu starostlivosť o svoje oblečenie. Stačí vložiť jednu kapsulu do práčky ešte pred naplnením bubna práčky a po kontakte s vodou sa kapsula rozpustí, čím uvoľní 100% pracej sily priamo do prania.

Pozri aj: Pleseň na stene: Nevieš si s ňou poradiť? Tak objav toto prírodné riešenie!

Persil duo-caps

Zdroj: Shutterstock®

Persil Duo-Caps

Gélové kapsulyPersil Duo-Caps obsahujú vysoko koncentrovaný gél.

Zelená komora zahŕňa technológiu, ktoré zabraňuje vyblednutiu farieb a opätovne im dodá stratený jas. Modrá komora obsahuje vysoko koncentrovaný tekutý odstraňovač škvŕn, ktorý v sebe obsahuje látky schopné poradiť si s odolnými škvrnami. Výsledkom je dokonale čisté a svieže oblečenie.   

Odporúčaná maloobchodná cena za balenie 14 praní je 3,99 Eur. 

Persil Power Mix-Caps

Persil Power-Mix Caps sú kombináciou dvoch pracích foriem – prášku a gélu v jednom a sú pripravené k okamžitému použitiu vďaka jednej preddávkovanej kapsule.

Prvá komora s pracím gélom – koncentrovaný tekutý prací prostriedok je účinný na mastné škvrny, naviac prináša intenzívnu vôňu a je šetrný k oblečeniu. Vďaka tekutej forme začína gél pôsobiť hneď po kontakte s vodou. Druhá komora s pracím práškom – ideálny na odstránenie aj tých najodolnejších škvŕn, ako sú škvrny obsahujúce farbivá (káva, čaj, kakao, ovocie, zelenina).

Odporúčaná maloobchodná cena za balenie 14 praní 3,99 Eur. 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Katarína Kusá 30.11.17 10:27

KK
karma
90.00

Persil používam ale prášok lebo potrebujem dávkovať aj na polovičné pranie

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 11.12.17 15:01

SK
karma
114.00

kapsulky mám, začala som s nimi prať a môžem povedať, že bielizeň je vňavá, svieža, mäkká a farby sú také oživené

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní