Nové robotické vychytávky do vašej domácnosti

Nové robotické vychytávky do vašej domácnosti
  • 31.07.2014
  • PR článok

Aj vy považujete čas strávený upratovaním za premárnený? Dnes vám s touto nie veľmi obľúbenou činnosťou dokážu pomôcť mnohé robotické vychytávky. Prinášame vám prehľad aktuálnych noviniek. 

WINBOT TERAZ UŽ AJ NA OKNÁ BEZ RÁMU A ZRKADLÁ

Novinka z dielne Ecovacs, robotický čistič okien WINBOT2, si hravo poradí nielen s bežnými oknami, ale vyčistí aj bezrámové. Disponuje špeciálnym zabudovaným senzorom, ktorý ho informuje, kde okno končí. Na rozdiel od svojho predchodcu WINBOT1 nepotrebuje naraziť na rám okna, aby zistil, kde jeho pracovná plocha končí. Preto ho môžete využiť aj na čistenie zrkadiel.

Pomocník WINBOT2 je ideálny na veľké a ťažko dostupné plochy, či už indoorové alebo vonkajšie. Upratuje v troch fázach: Najprv špeciálna čistiaca textília z mikrovlákien odstráni tie najväčšie nečistoty. Následne pomocou silikónovej stierky zotrie zvyšné špinky a kvapky. Na záver vyleští okno jemnou mikrovláknovou textíliou. Prístroj sám automaticky rozpozná rozmery a zvolí si najvhodnejšiu cestu, ako pracovnú zónu vyčistiť efektívne. Je vybavený duálnym integrovaným podtlakovým systémom a záložným akumulátorom s bezpečnostnou „prísavkou“, ktorý využije napríklad počas výpadku elektriny. Takže sa nemusíte báť, že by prístroj spadol a poškodil sa. WINBOT2 je vynikajúcim pomocníkom pre majiteľov rodinných domov s veľkými oknami. Je vhodný aj do bytu a využijú ho i moderné biznis centrá. Veľkú službu urobí aj starším ľudom a jedincom s pohybovým obmedzením.

Cena: od 350 € (hej.sk)

winbot2

Zdroj: Shutterstock®

VYSÁVACÍ ROBOT ECOVACS D77 TERAZ AJ AKO RUČNÝ VYSÁVAČ

Súčasťou novinky Ecovacs Deebot D77 je špeciálna nabíjacia stanica so zabudovanou nádobou na nečistoty, ktorá po každom upratovaní z prístroja vysaje pozbieranú špinu. Takže zásobník vysávača nemusíte tak často vysypávať. Obrovskou výhodou tejto nádoby je jej špeciálna schopnosť premeniť sa na ručný vysávač. Stačí len pripojiť ohybnú hadicu alebo ďalšie nadstavce, ktoré sú súčasťou balenia, prehodiť si priložený pás cez rameno a pohodlne začať vysávať.

Model D77 oproti svojim predchodcom vysáva ešte rozumnejšie, vydrží dlhšie, má širšie čistiace kefky a jednoduchší systém vyberania bočných kefiek na čistenie. S najnovšou technológiou EMOTION2+ dokáže zabezpečiť optimálny pohyb po miestnosti. Model je totiž riadený mikroprocesorom, ktorý každú sekundu vyhodnocuje údaje o pohybe robota. Navyše sa ani nemusíte báť, že by ste svoj nábytok našli pootĺkaný, a to vďaka inteligentnému nárazníku so špeciálnymi senzormi, pomocou ktorých vysávač pred každou prekážkou spomalí a je tak šetrný k okolitým predmetom. Robotický vysávač je vysoký len 9,6 cm, takže sa jednoducho dostane aj na ťažko dostupné miesta. Dokáže upratovať až nepretržitých 100 minút, pričom mu ešte zostáva energia na ďalších 20 minút pohybu, aby našiel svoju nabíjaciu stanicu. Disponuje aj LCD displejom, antibakteriálnou funkciou, senzormi proti pádu zo schodov a dvomi upratovacími programami.

Cena: od 470 € (hej.sk)

VYSÁVACÍ ROBOT ECOVACS D77 TERAZ AJ AKO RUČNÝ VYSÁVAČ

Zdroj: Shutterstock®

V prípade kúpy niektorého z inteligentných pomocníkov od Ecovacs, sa na webovej stránke www.ecovacs.sk môžete prihlásiť do Klubu Ecovacs. Po zaregistrovaní dostanete zdarma k robotickému vysávaču náhradné bočné kefky a v prípade prístroja WINBOT zas náhradné mikrovláknové textílie. Tu môžete produktovým odborníkom klásť otázky týkajúce sa používania robotických pomocníkov. Ako členovia klubu budete dostavať výhodné ponuky a ako prví sa dozviete o najnovších akciách značky Ecovacs.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Martina Zahoranová 31.07.14 12:27

MZ
karma
92.00

zaujímavý pomocníci hlavne ten na okná

  • 0
Odpovedať

Jana Fuchsová 31.07.14 21:32

JF
karma
80.00

to by bolo upratovanie, to beriem.

  • 0
Odpovedať

Mária Terefenková 01.08.14 17:37

MT
karma
86.00

Technika v domácnosti mi vyhovuje. Šetrí čas a námahu.

  • 0
Odpovedať

Katarína Šutvajová 22.08.14 19:47

karma
-1.00

všetko čo za mňa upratuje mám rada

  • 0
Odpovedať

Libuše Šumná 13.09.14 20:41

karma
113.00

takéto pomocníky si dám líbit

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 02.01.18 12:43

SK
karma
114.00

všetko, čo ném uľahčuje prácu, je super

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní