Očaria vás - Ochutené bublinky

Očaria vás - Ochutené bublinky

Športové aktivity, dlhšie prechádzky či túry počas leta zaťažia organizmus. Preto netreba podceňovať pitný režim. Dospelý človek by mal vypiť cca 20 až 40 ml tekutín na 1 kg telesnej hmotnosti za 24 hodín, čo je zodpovedá 2 až 3 l tekutín denne. Potreba dopĺňať tekutiny je veľmi individuálna a závisí od vonkajších a vnútorných faktorov – napr. od zloženia a množstva stravy, telesnej aktivity, telesnej hmotnosti alebo zdravotného stavu. Denná spotreba sa tak môže pohybovať od jedného až po niekoľko litrov.Príjemné s užitočným
SodaStream ponúka jedinečné riešenie, ako správne dodržiavať pitný režim. Príprava nápoja s prístrojom SodaStream je ľahká a zábavná. Inovatívna technológia vykúzli z obyčajnej vody z vodovodu chutný a lahodný nápoj. Obsah bubliniek si regulujete podľa vášho gusta.

 

 

Očaria vás - Ochutené bublinky

 


Ľahkosť v pohári

Zaručia vám ju osviežujúce esencie MyWater od spoločnosti SodaStream, ktorými si navoniate čerstvo nasýtenú vodu. Túto špeciálnu edíciu sprevádza ľahkosť, sviežosť a jemný náznak ovocia. Voda zostane priezračne čistá a takmer bez kalórií, obohatená len o prírodné esencie ovocných plodov, ktorými si ju dochutíte.

 

 

Očaria vás - Ochutené bublinky

 


Ak obľubujete čistú vodu, ale doprajete si aj zdravú ochutenú zmenu, značka SodaStream prináša sirupy osladené prírodným sladidlom Stéviou. Sú ideálne pre ľudí, ktorí sa pokúšajú znížiť svoju hmotnosť, no sladkého sa nevedia vzdať, či pre tých, ktorí sa snažia zdravo žiť a obmedzovať cukor.

 

 

Očaria vás - Ochutené bublinky

 

 


Ďalšou možnosťou, ktorú ponúka značka SodaStream, sú sirupy Clear. S nízkym obsahom cukru, bez umelých prísad a sladidiel sú voľbou pre tých, ktorí preferujú zdravý životný štýl.

 

Na výrobu osviežujúceho nápoja vám stačí jediná fľaša, ktorá pohodlne zvládne tri roky opakovaného používania a ochráni planétu približne od 2 000 plastových fliaš.
 

Zdroj foto: www.sodastream.sk

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Jana Komadová 28.10.13 20:35

karma
100.00

ešte ho nemám skvelá vecička

  • 0
Odpovedať

Andrea Pilátiková 10.01.14 16:11

AP
karma
-1.00

možno si ho zaobstarám

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní