Pohodlnejšie varenie v novej kuchyni

Pohodlnejšie varenie v novej kuchyni

Vianoce sú už za dverami a pre mnohé ženy to znamená oveľa viac času stráveného v kuchyni pri sporáku a rúre.

Ak sa vám zdá, že vaša kuchyňa už nevyhovuje vašim požiadavkám a nemáte kam odložiť čo ste napiekli, tak sa skúste obrátiť už teraz na Ježiška a možno už budúci rok budete mať čisto novú kuchyňu. V modernej kuchyni ide aj varenie a pečenie rýchlejšie a pohodlnejšie. Ak sa vám teda pošťastí a budete si môcť vybrať kuchyňu svojich snov, tak myslite na to hlavne z praktického hľadiska.

Najdôležitejšie sú v kuchyni samozrejme kvalitné spotrebiče, ktoré by mali byť dobre prístupné a ideálne by mali byť aj ekologické, čo by vám šetrilo aj veľa energií. Najlepšie vyzerajú samozrejme spotrebiče zabudované priamo do linky, avšak tie vás budú stáť o niečo viac, takže záleží od štedrosti Ježiška, čo si budete môcť dovoliť.

police v kuchyni

Zdroj: Shutterstock®

Druhou najdôležitejšou vecou v dobrej kuchyni sú úložné priestory, ktoré musia byť dostatočne veľké na všetky kuchynské pomôcky a suroviny. Dbajte však aj na to, aby úložné priestory boli praktické, ľahko sa otvárali, zatvárali a aby boli vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sa len tak ľahko nepoškriabu a podobne.

vstavané skrine v kuchyni

Zdroj: Shutterstock®

Aktuálne sa do módy dostávajú vstavané skrine do kuchyne, ktoré sú veľmi praktické a navyše aj veľmi dobre vyzerajú. Ak teda túžite po modernej a praktickej kuchyni, navštívte Divendoor.sk a nechajte sa inšpirovať skvelými nápadmi nielen do kuchyne.

úložné systémy v kuchyni

Zdroj: Shutterstock®

Ak si už vyberiete krásnu kuchynskú linku s kvalitnými spotrebičmi, už vám zostane na výber len kuchynský stôl so stoličkami, osvetlenie a nejaké tie doplnky. Vyberajte ich však buď spolu s linkou, aby ste ich k sebe pekne doladili alebo vyberajte až vtedy, keď uvidíte svoju kuchyňu hotovú. Vtedy totiž budete vedieť, čo by sa vám k linke do vašej kuchyne hodilo.

vstavané skrine v kuchyni

Zdroj: Shutterstock®

Veríme, že či vám už novú kuchyňu prinesie Ježiško alebo si ju zafinancujete sami, tak sa v nej budete cítiť dobre. A hlavne, že sa vám v nej bude dobre variť a piecť pre svojich blízkych.

Zdroj foto: http://www.divendoor.sk

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Jana Komadová 18.01.14 16:40

JK
karma
100.00

menili sme kuchyňu po 27 rokoch v novembri takže na vianoce sa pieklo a varilo skvelo

  • 0
Odpovedať

Blažena Sádovská 18.01.14 17:19

BS
karma
100.00

Aj ná Ježiško doniesol novú kuchyňu a kúpeľňu.

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 16:04

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 16:04

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní