Realitná kancelária uľahčí kúpu nehnuteľnosti

Realitná kancelária uľahčí kúpu nehnuteľnosti
  • 20.12.2013
  • PR článok

Vybrať a kúpiť dobrú nehnuteľnosť, nie je lacná a jednoduchá záležitosť. Najmä, keď si človek uvedomí, že ide o priestor, v ktorom možno strávi väčšinu času po zvyšok života.

Predaj rodinných domov a bytov sa pohybuje v rôznych cenových reláciách, na trhu je mnoho realitných kancelárií a človek si nie je istý, či sa môže na ne spoľahnúť. Preto vám poskytneme päť hlavných dôvodov, prečo sa obrátiť na profesionálov pri hľadaní ideálneho nového domova.

Ako sme už spomenuli...

... ide o profesionálov, ktorý sa na vec pozrú odborným okom. Poznajú situáciu na trhu a vedia predpokladať, aký bude vývoj v budúcnosti. V rámci svojich vedomostí vám poskytnú poradenstvo a vysvetlia každý jeden krok.

inteligentný dom

Zdroj: Shutterstock®

Vyhnete sa podvodu, omylu a klamstvu

Kancelária dôkladne skúma nehnuteľnosť, aby odhalila prípadné pokusy o podvod. Podvodníci sa kanceláriám vyhýbajú oblúkom, radšej predávajú individuálne. Ešte stále sa nájde mnoho ľudí, ktorí im bohužiaľ „naletia“. S bezpečnosťou kúpy súvisia aj vaše prípadné omyly, ktorých sa samozrejme ako neodborník môžete dopustiť a skomplikovať si celý proces kúpy. Obracajte sa na osvedčené firmy, bezpečné ponuky nájdete napríklad na reality.sk.

rodinný domček

Zdroj: Shutterstock®

Rýchla doba = rýchla kúpa

Realitná kancelária kúpu urýchli a zjednoduší. Vie, čo má robiť, kedy to má robiť, preto sa nebudete zdržiavať. Bežný človek nekupuje nehnuteľnosť každý rok či dva, preto sa vďaka realitnej kancelárii vyhnete nielen strate času ale, ako sme už spomínali, kúpa prebehne omnoho bezpečnejšie.

villa

Zdroj: Shutterstock®

Vidí nehnuteľnosť inými očami

Dobrý maklér sa na nehnuteľnosť pozerá inak a dokáže vám priblížiť jej kvality, ktoré ste nepostrehli. To isté sa týka naopak nedostatkov nehnuteľnosti, ktoré pôsobia ako nepodstatné, no v konečnom dôsledku by vám strpčovali život.

moderný rodinný dom

Zdroj: Shutterstock®

Nepoznáte lokalitu, kde sa nehnuteľnosť nachádza?

Maklér má bližšie informácie o lokalite nehnuteľnosti. Ak je ozajstný profesionál, zisťuje si vopred užitočné fakty, napríklad či sa plánuje výstavba novej materskej školy v okolí, alebo obchodné centrum. Ak napríklad hľadáte nehnuteľnosť v Prešove, no nevyznáte s v ňom, domáci maklér vás usmerní. Nezabúdajte, že čím kvalitnejšia realitná kancelária, tým profesionálnejší a čestnejší prístup ku klientovi.

Zdroj foto: www.kenlauher.com, www.itsmylovelylyf.blogspot.com, www.ytong.sk  

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Jana Komadová 23.01.14 16:44

JK
karma
100.00

Otázku či si kúpiť nehnuteľnosť cez realitnú kanceláriu alebo na vlastnú päsť si kladie veľa z nás a hádam uspokojivá odpoveď na túto dilemu asi neexistuje. Oba postupy majú svoje výhody i nevýhody no treba si dávať strašný pozor

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 18:00

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 18:00

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní