Rozžiarte vašu domácnosť farbami

Rozžiarte vašu domácnosť farbami

Aj farby hrajú v našich životoch významnú rolu. Nielen že na nás pôsobia esteticky, no zároveň výrazne vplývajú aj na našu náladu a celkovú duševnú (ne)pohodu. Je preto veľmi dôležité, aby sme si naše domáce kráľovstvo zriadili vo farbách, ktoré na nás budú pôsobiť teplo a príjemne. Nie chladne a neosobne.

Vymeňte monotónne čiernosivé odtiene za farby. Ideálnym doplnkom, ktorý vnesie do každej domácnosti nádych sviežosti a živosti, je televízor so štyrmi farebnými vymeniteľnými rámikmi. V základnom prevedení je televízor s bielym rámikom. Súčasťou balenia sú ďalšie tri – zelený, modrý a červený. Nahradíte ich rýchlo a ľahko jedným zacvaknutím. S farbami sa môžete pohrávať a za krátky okamih premeniť klasický biely televízor v módnu záležitosť v podobe trendovej žiarivo zelenej, modrej, či červenej farby.

Rozžiarte vašu domácnosť farbami

Tento dizajnový televízor ponúka navyše aj dokonalý obraz, a to vďaka vysokému rozlíšeniu Full HD. Výbornú kvalitu obrazu si teraz užijete aj z bočných uhlov. TV podporuje aj funkcie Timeshift a Record Ready. „Zatiaľ čo Timeshift umožňuje sledovanie televíznych programov s časovým posunom, Record Ready zas nahrávanie na externý hard disk alebo flash disk,“ vysvetľuje Mgr. Bohuslav Komín, zástupca značky Hyundai na Slovensku.

Rozžiarte vašu domácnosť farbami

Zároveň oceníte aj jednoduché ovládanie. Televízor má DVB-T a DVB-C zabudovaný digitálny tuner. DVB-C je príjem digitálneho televízneho vysielania zo siete káblových televízií. Prístroj s DVB-C sa jednoducho pripojí na kábel poskytovateľa káblovej televízie. Príjem DVB-C prináša spotrebiteľovi širšiu ponuku televíznych programov a navyše obraz vo vyššej kvalite vďaka tienenej kabeláži odolnej voči vonkajším ruchom.

Rozžiarte vašu domácnosť farbami

Štýlový televízor Hyundai Línie 945 sa ponúka v dvoch uhlopriečkach - 60 cm a 56 cm. Vďaka svojim rozmerom je ideálnym doplnkom do kuchyne, spálne, či detskej izby. Okrem sledovania digitálneho vysielania je možné televízor využiť aj ako multimediálny rekordér na nahrávanie a prehrávanie filmov, videí, hudby a fotografií. Pre svoju farebnú rozmanitosť je obľúbený v detských izbách aj ako monitor.

Rozžiarte vašu domácnosť farbami 
Rozžiarte vašu domácnosť farbami
 
Rozžiarte vašu domácnosť farbami

Viac informácií nájdete na: www.hyundai-electronics.sk
 

Zdroj foto: www.hyundai-electronics.sk

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

9 komentárov

Slávka Potašová 02.07.13 13:37

SP
karma
-1.00

Červená farba vie dokonale rozžiariť miestnosť,je elegantná.

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 28.10.13 20:41

karma
100.00

skvelá inšpirácia

  • 0
Odpovedať

Ivana Goliašová 08.03.14 21:46

IG
karma
-1.00

Páčia sa mi farebné doplnky, nikde nesmú chýbať, ani v kancelárií :).

  • 0
Odpovedať

Jana Fuchsová 23.08.14 14:14

JF
karma
80.00

Farebné kombinácie mám rada.

  • 0
Odpovedať

Libuše Šumná 31.08.14 21:22

karma
113.00

také maličkosti a úplně to změní místnost

  • 0
Odpovedať

Martina Begalova 10.10.14 11:03

MB
karma
108.00

po druhom stahovani som byt zariadila tu zakladnu cast neutralne a potom kazdu izbu doplnila inymi farebnymi doplnkami. tak ked sa mi zunuje moja fialova tak len vymenim vankusiky v obyvacke a par dekor. doplnkov a uz mam zas zltu izbu, ono to u mna ide aj s pocasim hlavne s roc. obdobim, kedy by som premenila cely byt :)

  • 0
Odpovedať

Ľubica Šťastná 07.11.14 19:25

ĽŠ
karma
100.00

Skvelý nápad na doladenie interiéru, okrem samotnej funkcie, samozrejme!

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní