Sila citrusov do vašej umývačky riadu

Sila citrusov do vašej umývačky riadu

    • Zdieľaj:
  • 1

Moderná doba priniesla vymoženosti, vďaka ktorým je preplnený drez umývadla v kuchyni pre mnohé gazdinky už len matnou spomienkou. Tajomstvom úspechu je nielen kvalitná umývačka riadu, ale predovšetkým účinný čistiaci prostriedok.

Vyskúšajte nový variant gélových kapsúl Somat GOLD Gel Caps Lemon, ktorý je silný ako tisíc citrónov.

S ľahkosťou odstráni aj tie najodolnejšie zvyšky jedla, vášmu riadu  zabezpečí perfektnú čistotu a lesk. Navyše, ľahko sa používa a vďaka gélovej konzistencii sa rýchlo rozpúšťa. Stačí vložiť jednu gélovú kapsulu do dávkovača a Somat GOLD gélová kapsula urobí všetko ostatné za vás.

Odporúčame tiež:  Leto v dobrej spoločnosti: Hubert bez alkoholu​

Sila citrusov

Časy zdĺhavého ručného umývania sú už dávno za nami. Súčasnosť nám prináša množstvo užitočných pomocníkov, vrátane umývačky riadu. Ak to spojíme s kvalitnými čistiacimi prostriedkami, máme o úspech v podobe dokonale čistého riadu postarané. Siahnite po novinke, Somat GOLD Gel Caps Lemon, ktorá je prevratným pomocníkom v boji so špinavým riadom. Zabudnite na nepraktické zoškrabovanie zaschnutých čiastočiek jedla. Dômyselná gélová konzistencia ich ľahko rozpúšťa a šikovne k nim preniká bez zbytočnej námahy. Navyše, citrusové zloženie prináša intenzívnu sviežu vôňu, odmastňovací cyklus a leštenie v jednom. 

Somat GOLD Gel Caps Lemon

Zdroj: Shutterstock®

Komfort s každým umytím

Nové Somat GOLD gelové kapsule Lemon, silné ako tisíc citrónov, prinášajú pohodlie multifunkčných tabliet v podobe jednoducho použiteľných gélových kapsúl. Stačí kapsulu jednoducho vložiť do dávkovača umývačky riadu a o všetko je postarané. V tomto prípade nie je potrebné kapsulu rozbaľovať. Vďaka rafinovanému obalu, rozpustnému vo vode už po dvoch minútach, začnú účinné látky pôsobiť od začiatku umývacieho cyklu. Práve skvelá rozpustnosť robí z novinky ideálneho pomocníka pre tých, ktorí obľubujú kratšie umývacie programy. Jej používaním odpadá i následné leštenie skleneného riadu – po ukončení umývacieho cyklu sú poháre hneď pripravené k použitiu.

Nový Somat GOLD Gel Caps Lemon je k dispozícii je od mája 2015, a to v balení 36 kapsúl. Odporúčaná maloobchodná cena je 13,99€. 

Odporúčame tiež: Prečo si konečne zaobstarať umývačku riadu?


    • Zdieľaj:
  • 1
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Jana Komadová 30.05.15 21:32

JK
karma
100.00

Nemám umývačku riadu no je to skvelý pomocník v kuchyni

  • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní