Slováci oceňujú kvalitu pracích prostriedkov

Slováci oceňujú kvalitu pracích prostriedkov

    • Zdieľaj:
  • 2

Pranie je jednou z najklasickejších činností v našej domácnosti. Nevyhneme sa mu ani jeden týždeň a je neoddeliteľnou súčasťou nášho mesačného rozpočtu.

Prací prostriedok pritom zohráva kľúčovú úlohu. Podľa nedávneho prieskumu Slováci uprednostňujú pri jeho voľbe prémiovosť.

Našinci si za svojho víťaza v kategórii pracích prostriedkov zvolili značku Persil a udelili jej ocenenie BestBuyAward1. Uprednostňovanie kvality pri kúpe pracieho prostriedku potvrdzuje i prieskum GfK. Podľa jeho výsledkov až polovica slovenských domácností preferuje pri výbere pracích prostriedkov prémiovú kvalitu2.

1Zdroj Icerias: Online prieskum bol vykonaný na vzorke 1500 respondentov v rámci SR, kategória pracie prášky 2015

2Zdroj GFK: prieskum bol vykonaný na vzorke 1500 domácností, penetrácia kategórie; frekvencia nákupu, 2014

pracie prostriedky Pesil

Zdroj: Shutterstock®

Henkel, ako líder v oblasti pracích prostriedkov na trhu, prináša dlhodobo svojim zákazníkom široký sortiment prémiových produktov. Vlajkovou loďou je práve značka Persil, v rámci ktorej je na pultoch predajní dostupných hneď niekoľko variantov. V posledných rokoch sú čoraz viac vyhľadávané pracie gély, no obľube sa tešia stále aj pracie prášky a kapsule.

Spoločnosť Henkel je zároveň hlásateľom moderného a ekonomického prania. To predstavuje pranie s kvalitnými prostriedkami, prevažne gélmi, za studena a so správnym dávkovaním. 

Odporúčame:  Rozmaznávajte svoju pokožku a šatník – s novinkou z radu Silan Sensitive

persil expert gel

Zdroj: Shutterstock®


    • Zdieľaj:
  • 2
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Soňa Krátka 10.12.15 20:42

SK
karma
113.00

Velmi rada pouzivam na pranie gely,lepsie sa rozpustia,nezanechaju po sebe stopy.

  • 0
Odpovedať

Tatiana Tomašovičová 07.05.16 16:37

TT
karma
118.00

Gély na pranie sú naozaj úžasné, vhodné na šetrné pranie a rozpúšťajú sa aj pri nižších teplotách, ale keď potrebujem vyprať bielu bielizeň a bezpečne sa zbaviť všetkých škvŕn jednoznačne volím prášok a vyššiu teplotu prania

  • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní