SodaStream POWER BLACK: bublinky na dotyk

SodaStream POWER BLACK: bublinky na dotyk

Do domácností milovníkov technologických „vychytávok“ a moderného dizajnu mieri nový automatický prístroj na výrobu perlivej vody SodaStream POWERTM BLACK. Od pohára osviežujúcej perlivej vody vás teraz delí už len jediný dotyk.

Príprava perlivej vody nikdy nebola jednoduchšia. Nový automatický prístroj SodaStream POWERTM BLACK s dotykovým ovládaním predstavuje jedinečný spôsob ako si bez vláčenia ťažkých fliaš balenej vody z obchodu dopriať svoje obľúbené perlivé nápoje v pohodlí domova. Po zapojení prístroja do elektrickej siete sa pod tromi tlačidlami rozsvietia LED ikonky zodpovedajúce trom úrovniam nasýtenia – jemnej, strednej a silnej. Následne stačí naplniť fľašu čerstvou vodou z kohútika, vložiť ju do prístroja a dotykom na vybrané tlačidlo spustiť proces sýtenia.

Sofistikovanej funkčnosti prístroja SodaStream POWERTM BLACK zodpovedá aj dizajn – elegantné tvary s bokmi z brúseného hliníka robia z tohto modelu skutočne štýlový doplnok každého interiéru.

SodaStream POWERTM BLACK

Zdroj: Shutterstock®

Súčasťou balenia aj plastová fľaša s nerezovým dnom a uzáverom a obľúbeným mechanizmom Snap-Lock, ktorý umožňuje jednoduché uchytenie fľaše bez skrutkovania. Pomocou priloženej bombičky s CO2 pripravíte približne 60 až 80 litrov nápoja a po jej spotrebovaní ju môžete vymeniť za novú v ktoromkoľvek z 500 výmenných miest na celom Slovensku. Príprava jedného litra perlivej vody vás tak vyjde na približne 11 centov. 

SodaStream SodaStream POWERTM BLACK bude v predaji od júna 2016 za odporúčanú cenu 184,99 eur.

Viac na:

www.sodastream.sk

www.facebook.com/SodaStream.Slovakia


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní