Zapojte sa s deťmi do súťaže s Tropicom o vybavenie spálne za 220 €

Zapojte sa s deťmi do súťaže s Tropicom o vybavenie spálne za 220 €

    • Zdieľaj:
  • 0

Máte doma dieťa a posteľ? Ak áno, určite nemáte núdzu o vtipné fotky, na ktorých spolu figurujú. Vyberte tú najlepšiu a pošlite ju do súťaže o najvtipnejšiu fotku dieťaťa v posteli. A pozor - máte na to len tri týždne!

Dieťatko sa tak dlho bráni spánku až zaspí vyčerpaním v úplne neprirodzenej polohe. Puberťák, ktorý sa k vám na ulici nehlási, ešte stále spí s plyšovým medvedíkom od babičky. Alebo napríklad nový matrac, ktorý sa razom stane trampolínou pre dcérku aj jej tri kamarátky.

Každý rodič podobné úsmevné okamihy zažil. Teraz ide o to, či ich dokázal aj odfotiť. Na facebookovom profile Matracetropico.cz sa totiž práve dnes rozbehla súťaž o tri najvtipnejšie fotky detí v posteli.

Zapojte sa s deťmi do súťaže s Tropico o vybavenie spálne za 220 €

Zdroj: Shutterstock®

Zbierajte "lajky" a vyhrajte

Svoje fotografie posielajte na e-mail hildinganders.tropico@gmail.com. Usporiadatelia ich najprv preveria, či nie sú stiahnuté odniekiaľ z internetu a potom ich zaradia do špeciálneho albumu na Facebooku. V ňom bude až do 5. 8. 2015 prebiehať hlasovanie formou zbierania "lajkov".

Fotografie môžete posielať po celú dobu súťaže, avšak čím skôr e-mail odošlete, tým viac času získate na zháňanie hlasov.

Vaši priatelia a všetci, komu sa vaša fotka páči, jednoducho kliknú na "Páči sa mi to" a pridelia tak fotke svoj hlas. Autorov troch fotografií, ktoré budú mať k 5. 8. 2015 najviac "lajkov", usporiadatelia kontaktujú e-mailom.

Fotografisti si rozdelia výhry za 220 €

Výhercovia sa môžu tešiť na set vankúša a prikrývky Aloe Vera v hodnote 73 €. Sú vhodné pre alergikov a astmatikov a vankúš sa navyše prispôsobí každému človeku zvlášť - vďaka postrannému zipsu z neho totiž môžete uberať náplň.

Nový vankúš a perinu od firmy Tropico nemusíte schovávať ani v zime. Prikrývka sa vyznačuje vysokou hrejivosťou a poslúži tak po celý rok.


 

Už viete, akú fotku do súťaže pošlete? Ak nie, inšpirujte sa a nezabudnite, že do konca ostávajú len dva týždne!


 


    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní