Muž si nechal odrezať z ucha: Aktuálne skrášlovacie trendy naberajú iný rozmer!

Muž si nechal odrezať z ucha: Aktuálne skrášlovacie trendy naberajú iný rozmer!

Vždy nás fascinovalo, ako sa dokážu ľudia skrášľovať. Spočiatku to začínalo nenápadnými tetovaniami a priecingami, ktoré sa aplikovali na tie najnenápadnejšie miesta. Na miesta, ktoré sa dali ľahko ukryť pred svetom. Postupne, čo sme mohli pozorovať hlavne u raperov, tetovania začali naberať úplne iný rozmer. Čím väčšie, tým lepšie a ešte lepšie je tetovanie na celom tele. Veru, nechceme si predstaviť tú bolesť pri tetovaní očných viečok. Nehovoriac o aplikácii podkožných implantátov, ktoré predstavovali istú formu tetovania, či zámerného vytvárania jaziev do požadovaného obrazca. 

Od piercingov sme sa postupne prepracovali k tunelom a rozpolteným jazykom. Ale dnes, dnes nás udivuje tzv. modifikácia tela, pri ktorej bol Austrálčan ochotný precestovať pol zemegule len preto, aby si nechal odstrániť časť ušnej chrupavky.

Pozri aj: Titulky niekedy klamú: Takto vyzerajú celebrity pred a po úprave

Lepší sluch vďaka výrezu?

Charles bol ochotný cestovať z Austrálie do Štokholmu len preto, aby si nechal odstrániť časť ucha. Áno, čítate správne a musíme povedať, že aj my sme ostali v miernom šoku. No v skutočnosti ide o nový skrášľovací trend, ktorému podľahlo už množstvo mladých ľudí po celom svete.

Okrem toho, že je to „skrášľovacia“ metóda, tak údajne tento krok prispieva aj k zlepšeniu sluchu. Spočiatku, teda prvý týždeň, je ťažké rozoznávať zvuky, no postupne si zmysly zvyknú a upravia sa ba dokonca, ako uvádza Charles, zvuk sa zintenzívni.

No čo na to odborníci? Veru, aj v tomto prípade sa názory celkom líšia a sú nejednoznačné. Niektorí sa však len pozastavujú a nad týmto novým trendom krútia hlavou. 

Virálne šialenstvo celého sveta

Nechali by ste sa na niečo takéto nahovoriť? Nechali by ste svoje telo skrášliť (alebo zohaviť) takýmto štýlom? Aj napriek tomu, že ste sa práve nad týmto rozhodnutím možno pozastavili a povedali si, že niektorí ľudia ozaj nevedia, čo so sebou, tak tento trend sa šíri rýchlosťou blesku. V krátkej dobe si Charles a jeho fotka vyslúžila tisícky zdieľaní a komentárov, či už pozitívnych alebo negatívnych.

- Anketa

AKÝ MÁTE NÁZOR NA TAKÚTO SKRÁŠĽOVACIU METÓDU? NECHALI BY STE SA NA NIEČO PODOBNÉ NAHOVORIŤ?

Odpovedalo 131 ľudí  

Tak toto veru nie, ľudia už nevedia, čo so sebou
85%
Je to najhlúpejší trend na svete
12%
Je to zaujímavé, ale mňa by nik na niečo také nenahovoril
2%
Tak toto si musím nechať spraviť aj ja
1%

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

11 komentárov

Lucia Šeptáková 20.03.19 05:35

karma
108.00

Presne tak-toto už veru nie!!

 • 0
Odpovedať

Ľubica Šťastná 20.03.19 07:15

ĽŠ
karma
100.00

Trend, ktorý asi väčšina z nás nemusí...

 • 1
Odpovedať

Mária Maxianová 20.03.19 09:20

MM
karma
100.00

čo je moc, to je moc, za žiadnu cenu

 • 1
Odpovedať

Soňa Krátka 20.03.19 19:53

SK
karma
113.00

prepáčte z výraz, ale je to hnus

 • 2
Odpovedať

Dagmar Becková 21.03.19 21:56

DB
karma
-1.00

Každý človek je povinný chrániť si svoje zdravie... a takéto nezmyselné "úpravy" častí tela svedčia o nízkom sebavedomí daného zúfalca. Ak chcel uvedený muž lepšie počuť, mal si kúpiť načúvací strojček. V mojom ponímaní je taký prístup nezodpovedný a nepovažujem ho za trend. Veď predsa, ak si niekto nechá amputovať jednu nohu len preto, aby zistil, čo dokáže tá druhá ?! - stane sa to trendom len preto, že ho tak zadefinuje?

 • 0
Odpovedať

Tomáš Kamenár 22.03.19 09:50

TK
karma
105.00

nechutné

 • 1
Odpovedať

Zoran Majkovic 24.03.19 11:15

ZM
karma
87.00

Tito psychiatricki pacienti patria na uzavrete oddelenia psychiatrickych nemocnic ... netusim preco sa im venuje pozornost v mediach ? Sak nech si daju urobit velku dieru do cela brokovnicou !

 • 1
Odpovedať

Milka Damašková 25.03.19 23:41

MD
karma
132.00

Však keď sa o niečo zachytí, celé ucho si urve :))

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 27.03.19 21:33

JK
karma
100.00

Fúú tak toto nie je to chorééé

 • 0
Odpovedať

Martina Varhaníková 28.03.19 11:41

karma
110.00

Odfotila som to synovi a povedala, ak by mi s tým prišiel, cez noc mu odrežem ucho... :O) Ako to môže niekto nazvať za skrášlovanie...veď na uchu máme toľko bodov a týmto sa všetko preruší, je to zohavovanie tela. Príde mi, že sa niektorý chcú podobať nevyspelým africkým kmeňom a robia zo seba monštrá. Naozaj je to chorééé.

 • 0
Odpovedať

Anton Marek 12.04.19 11:17

karma
127.00

Toto by sa nemalo nazývať skrášľovaním.

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní