Obľúbený ľadový nápoj zo Starbucks: Len toto potrebuješ v horúci deň!

Obľúbený ľadový nápoj zo Starbucks: Len toto potrebuješ v horúci deň!

Keď teplota vonku stúpa, oplatí sa nahradiť vašu obľúbenú horúcu kávu za jej príjemne osviežujúcu verziu. Práve preto si káva pripravovaná za studena získava stále viac priaznivcov. Výborne osvieži a prekvapí svojou nezvyčajnou kombináciou. A čo je najdôležitejšie – odkrýva hĺbku chuti kávy. Niekoľko hodín trvajúce lúhovanie uvoľní z kávových zŕn prirodzenú chuť, takže kávový extrakt získa svoju plnú arómu. V Starbucks už tradične leto ovláda Cold Brew – káva pripravovaná za studena, ktorá si získala srdce kávových nadšencov a stala sa hitom horúcich dní.

Odporúčame: Nové kávové kapsuly Starbucks pre pohodové kávové momenty doma

ľadová káva Starbucks

Zdroj: Starbucks

Osviežujúci nápoj do horúcich letných dní

Kávičkári sa opäť tešia aj ďalším ľadovým variáciám, ktoré si, ako všetky studené nápoje, môžu vychutnať priamo v príjemnom prostredí kaviarne. Uvedenie nových pohárov vo všetkých slovenských kaviarňach Starbucks je dôkazom, aká dôležitá je pre nás udržateľnosť pri servírovaní obľúbených nápojov našim zákazníkom. „Po odstránení plastových slamiek a príborov zo samoobslužných barov a ich ponuke len v prípade potreby, bolo pre nás uvedenie sklenených pohárov na studené nápoje ďalším logickým krokom na našej ceste k ochrane životného prostredia,“ hovorí Lukáš Porazil, regionálny riaditeľ Starbucks pre Slovensko, Českú republiku a Maďarsko.

Ak si chcete svoj obľúbený ľadový nápoj vychutnať vonku, môžete si ho nechať pripraviť do svojho štýlového cold cupu a zároveň ušetriť 0,30 €! V Starbucks nájdete aj ponuku originálnych cold cupov, ktoré spestria letnú atmosféru.

Pozri tiež: Uži si chuť Blonde Espresso Roast aj u seba doma: Ako?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní