Práca na diaľku a dovolenka počas celého roka: Na Barbadose ti splnia tvoj sen!

Práca na diaľku a dovolenka počas celého roka: Na Barbadose ti splnia tvoj sen!

  • Zdieľaj:
 • 1

Čo by sme dali za to, keby sme si mohli užívať more a slnečné počasie počas celého roka a zároveň keby sme mohli pracovať na diaľku. Niekedy máme chuť odísť preč na opustený ostrov – od ruchu veľkomesta a ďaleko od nejakej civilizácie. Zdá sa, že tento sen sa nám môže splniť, a to hneď na Barbadose. Niekedy nám stačí len pár dní dovolenky a hneď prídeme na iné myšlienky. Oddych nám pomáha byť produktívnejší a kreatívnejší, ale tiež nám pomáha uvedomiť si množstvo veci.

Práca z domu má množstvo výhod, pretože každý je pánom svojho času. Nie ste obmedzovaní 8-hodinovým pracovným časom, nikto nad vami nestojí s bičíkom v ruke a nenáhli vás. Kedy vstanete, tak vtedy pracujete. Počas dňa tak stihnete v pokoji navariť obed a naobedovať sa, vybaviť si množstvo veci a pod. Keďže s koronavírusom dostali mnohí z nás možnosť pracovať z domu a kvôli koronavírusu prišli mnohé destinácie o turistov a návštevníkov, ako aj na Barbadose, tak sa rozhodli vziať situáciu do vlastných rúk a ponúkajú možnosť práce na diaľku na slnkom zaliatom ostrove a pri mori.

Pozri aj: Kukuričný olej pomáha telu zvonka i zvnútra. Aké sú jeho účinky?

Ragged point

Zdroj: Shutterstock®

Rok strávený na Barbadose – kde je háčik?!

Chceli by ste pracovať na diaľku na karibskej pláži? Ak ste si práve povedali ÁNO, tak na Barbadose môžu byť aj pondelkové rána príjemné. Znie to len ako sen, no môže sa stať skutočnosťou. Na Barbadose totižto aktuálne prijímajú nové žiadosti o 12-mesačné vízum (Barbados Welcome Stamp), ktoré umožňuje návštevníkom zostať v krajine až jeden rok a pracovať tak na diaľku.

Keď je váš šéf alebo šéfka ústretová a dovolí vám vycestovať na jeden rok do zahraničia, tak si požiadajte o vízum práve na Barbadose. Premiérka Barbadosu, Mia Amor Mottley, vydala oznámenie o podávaní žiadostí na vystavenie víza na 12 mesiacov. Vízum pre jednu osobu vyjde približne 1 700 € a rodinné vízum, teda vízum pre dvoch stojí približne 2 550 €. Držitelia týchto víz navyše nebudú musieť počas pobytu platiť daň z príjmu na Barbadose.

Morgan Lewis Mill

Zdroj: Shutterstock®

Žiaden stres, len more, slnko a pohoda

Ako uvádza portál Unilad, ľudia na Barbadose sú priateľskí a tento ostrovný štát má čo ponúknuť každému návštevníkovi. Profesionálne služby, angažovanosť v oblasti vzdelávania, bezpečnosť a ochrana – to všetko robí z Barbadosu ideálne miesto pre život jednotlivcov i rodín.

Pandémia COVID-19 bola pre ľudí po celom svete obrovskou výzvou, no zároveň otvorila aj nové príležitosti, čomu veria aj na Barbadose.

Zaujme ťa: TOP recepty na domáce bylinkové mastičky: Nesmú chýbať v domácej lekárničke!

- Anketa

VEDELI BY STE SI PREDSTAVIŤ ŽIVOT NA BARBADOSE?

Odpovedalo 10 ľudí  

Jednoznačné ÁNO
30%
Ani moc nie, som spokojná/spokojný kde som
0%
Zvykol/ zvykla by som si
70%

  • Zdieľaj:
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Ľubica Šťastná 20.08.20 06:13

ĽŠ
karma
100.00

Zaujímavé!

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Tenké obočie kraľuje sociálnym sieťam! Trend, o ktorom sme si mysleli, že sme sa ho nadobro zbavili, je späť!
Líčenie

Tenké obočie kraľuje sociálnym sieťam! Trend, o ktorom sme si mysleli, že sme sa ho nadobro zbavili, je späť!

 • 0
 • 23.02.2023
Hnedé fľaky na koži – príčinou môže byť melazma. O čo ide?
Pleť

Hnedé fľaky na koži – príčinou môže byť melazma. O čo ide?

 • 1
 • 28.11.2022
VIDEO: Ako správne čistiť kozmetické štetce? Pre TOTO je to potrebné!
Poradňa

VIDEO: Ako správne čistiť kozmetické štetce? Pre TOTO je to potrebné!

 • 0
 • 05.03.2023