Prvá reštaurácia Pizza Hut Express v Bratislave - už otvorená!

Prvá reštaurácia Pizza Hut Express v Bratislave - už otvorená!

Spoločnosť AmRest v bratislavskom nákupnom centre Bory Mall otvorila novú reštauráciu Pizza Hut Express. Ide o prvú pobočku svetoznámeho reťazca na Slovensku s novým konceptom, ktorý ponúka najobľúbenejšie druhy pizze z ponuky Pizza Hut. Tie vyrába z ingrediencií najvyššej kvality do 5 minút priamo pred zákazníkom. Je to skvelá voľba pre tých, ktorým záleží na kvalite a úspore času.

„Na Slovensku predstavujeme nový koncept značky Pizza Hut: Pizza Hut Express. Tento koncept reaguje na nové trendy v oblasti stravovania, s dôrazom na rýchlosť a kvalitu a veľmi dobre sa prepája s konceptom nákupných centier, kde zákazníci práve kvalitu a rýchle služby vyžadujú. Koncept Pizza Hut Express navyše, okrem iného, počíta s rolou príležitostnej konzumácie cestou za inou činnosťou.  Poskytuje tak službu pri pokrytí potrieb zákazníkov nákupného centra, týkajúcich sa stravovania. Našim zákazníkom pripravíme ich obľúbenú pizzu v priebehu 5 minút a to priamo pred ich očami,“ vysvetľuje Romana Pistulková, brand manager Pizza Hut pre Slovensko a Českú republiku.

Pozri aj: Pizza Hut na Slovensku: Pochutnaj si aj ty na tejto pochúťke!

Pizza Hut

Zdroj: Shutterstock®

Prvý Pizza Hut Express na Slovensku

Nová reštaurácia sa nachádza vo food courte na 1. poschodí, v bratislavskom nákupnom centre Bory Mall. Pizza Hut Express je miesto, kde zákazník dostane čerstvú pizzu, pripravenú priamo pred jeho očami, do päť minút. To je dôvod, prečo disponuje otvorenou kuchyňou, kde je jedlo pripravované pred zákazníkom. Ten tak môže sledovať priebeh prípravy svojej pizze a má prehľad o všetkých jej fázach.

Pizza Hut Express sa zameriava na najobľúbenejšie druhy pizze. V ponuke nájdete pizzu Margherita, Pepperoni, Quattro Formaggi, Hawaii, Farmer a Prosciutto, pričom všetky sú vyrábané z čerstvého cesta. Zákazníci si tiež môžu nechať pripraviť pizzu podľa svojho želania (tzv. Pizza Podľa Teba), kedy si sami vyberú z dostupnej ponuky ingrediencie, ktoré majú radi. Akúkoľvek pizzu je tiež možné pripraviť vo variante s obľúbeným  syrovým okrajom. V ponuke sú tiež jednoduché predjedlá a nápoje. 

Pizza Hut na Slovensku

Zdroj: Shutterstock®

Ceny pizze začínajú na 3,50 € a otváracie hodiny novej reštaurácie budú 10:00 – 21:00 a cez víkend už od 9:00. Koncom roka je plánované otvorenie ďalšej reštaurácie Pizza Hut Express, v nákupnom centre Avion Shopping Park.

Vyskúšaj: Recept na zdravé raňajky: Farebným smoothie miskám neodoláš! ​


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

JAN KOMADA 10.06.22 12:12

JK
karma
100.00

U nás v reštaurácii je skvelá pizza a tiež sa pečie z čerstvého kysnuté cesta a čerstvých surovín

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní