Šťavnatá chuť lesného ovocia v novom Tic Tac Berry Bliss. Ochutnáš?

Šťavnatá chuť lesného ovocia v novom Tic Tac Berry Bliss. Ochutnáš?

Dodať novému roku šťavu je vďaka Tic Tac hračka. Tentokrát si ovocné dražé vzalo to najlepšie z najlahodnejších lesných plodov a prináša osviežujúci mix Tic Tac Berry Bliss. A o aké príchute to vlastne ide? No predsa o dva sladké lesné poklady, ktorým nemožno odolať – šťavnatú čučoriedku a sviežu malinu!

Bude sa ti páčiť: Liečivá masáž chodidiel: Povieme ti, aké má výhody a ako na ňu!

osviežujúci Tic Tac

Zdroj: Shutterstock®

Osviežujúca novinka so sviežou chuťou

Skočte do nového roka s chuťou a rozbehnite svoju ružovo-fialovú jazdu s ovocným Tic Tac Berry Bliss! Aj ten najpochmúrnejší deň v okamihu rozsvietite pestrou krabičkou plnou šťavnatých dražé, ktorá vás nabije dobrou náladou do konca dňa. Príjemné tóny lesného ovocia dodali tradičným ovocným Tic Tac novú sviežu chuť, vďaka ktorej si teraz svoju čučoriedkovo-malinovú chvíľu môžete dopriať kedykoľvek a kdekoľvek. Vyskúšate dražé samostatne alebo originálny mix oboch príchutí naraz?

Novinka s osviežujúcou chuťou malín a neodolateľných čučoriedok bude na pultoch obchodov od januára roku 2019 a podporená bude kampaňou na sociálnych sieťach a POS materiálmi na predajných miestach.

Neprehliadni: Paradajka v mikrovlnke? Tento 30-sekundový trik musíš vyskúšať!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Mária Maxianová 01.02.19 19:36

MM
karma
100.00

určite ochutnáme, máme radi chuť lesného ovocia

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní