VIDEO: OMV ti prináša špeciality známeho šéfkuchára Braňa Križana

VIDEO: OMV ti prináša špeciality známeho šéfkuchára Braňa Križana

    • Zdieľaj:
  • 0

Na čerpacích staniciach OMV si teraz môžete vychutnať kvalitné a zdravé novinky, ktorých otcom je šéfkuchár, známy zo súťaže Master Chef, Braňo Križan. Vytvoril tri snacky, pri ktorých sa snažil myslieť na klasikov, milovníkov mäsa, ale aj na vegetariánov. Chutné, zdravé, no najmä kvalitné. Taký je nový koncept občerstvenia, ktorý pre OMV Slovensko pripravil šéfkuchár, známy zo súťaže Master Chef, Braňo Križan.

Odporúčame: Kulinárske inšpirácie: Priprav rodine víkendový obed a chutný dezert

Braňo Križan

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: OMV Slovensko

„Mojím zámerom bolo preniesť poctivo pripravené jedlo z taniera „do ruky“. Zároveň som musel myslieť na to, že možnosti prípravy jedla na čerpacích staniciach sú veľmi limitované a vymyslieť to tak, aby to fungovalo a naplnilo požiadavku kvality,“ hovorí šéfkuchár.

„Ponuku občerstvenia na našich čerpacích staniciach sa snažíme neustále zlepšovať. Po minuloročnom úspechu nového sortimentu Hot snackov sme pre zákazníkov aj tento rok pripravili niečo špeciálne. Veríme, že nové produkty, pripravené jedným z najlepších šéfkuchárov, Braňom Križanom, budú predstavovať skutočný kulinársky zážitok,“ hovorí Pavol Kajaba, gastro špecialista OMV Slovensko.

Pozri aj: Raňajky deluxe: Recept na avokádové košíčky s vajíčkom

zeleninový wrap

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: OMV Slovensko

Myslel na všetkých

Šéfkuchár sa pri vytváraní konceptov nových produktov snažil myslieť na každého. „Pripravili sme preto sendvič Pastrami, kde je základom bohatá porcia hovädzieho masa, ďalej sviežu bagetu s pomaly pečeným, šťavnatým karí kuraťom v kombinácii s čerstvou zeleninou a tiež vegetariánsku špenátovú tortillu s hummusom a grilovanou zeleninou. Verím, že si každý nájde a obľúbi to svoje,“ dodáva Braňo Križan.

Na kvalite si na čerpacích staniciach OMV Slovensko dávajú skutočne záležať. Okrem špičkového paliva a dobrého jedla si môžu zákazníci vychutnať aj chutnú kávu VIVA CAFE, ktorá sa zrodila v slávnych tradičných talianskych pražiarňach Gimoka. To je to pravé, čo vás, unavených z cesty, môže znova prebrať a dobre naštartovať. Káva má unikátnu a vyváženú arómu s nadýchanou penou, ktorej tajomstvo sa skrýva v najjemnejšom talianskom pražení. V sieti takmer poldruha tisíca čerpacích staníc OMV v deviatich krajinách sveta sa ročne vypije viac, ako 30 miliónov šálok kávy.

Pozrite si, ako vyzeralo predstavenie nových chuťoviek OMV Slovensko, ktoré sme strávili v príjemných priestoroch školy varenia Chefparade.

Bude sa ti páčiť: Najlepšie ingrediencie do šalátu: Tejto netradičnej chuti neodoláš!


    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní