10 najlepších vynálezov roku 2017 podľa mužov

10 najlepších vynálezov roku 2017 podľa mužov

Medzinárodný prieskum medzi 2000 mužmi označil autonómne autá a prezervatívy podporujúce ženský orgazmus za jasných víťazov vynálezov určených primárne pre ženy.

Tieto produkty za sebou nechali aj také inovácie ako sú chytré vankúše, kamery do chladničky, podvodné drony alebo hlasom aktivované vysávače. Výsledky zverejnila značka Durex, ktorá požiadala mužov, aby vybrali pre nich najzaujímavejší nový vynález. Jasným víťazom sa stali autonómne autá, hoci hneď za nimi sa umiestnili prezervatívy Durex Intense Orgasmic podporujúce orgazmus ženy. Viac ako 90 % mužov ďalej v rámci výskumu prehlásilo, že by radi vyskúšali kondóm podporujúci orgazmus ženy. Dali tým jasne najavo, že im záleží na tom, či ich partnerka dosiahne pri sexe vyvrcholenie.

Pozri aj: NOVÁ ŠTÚDIA ZNAČKY DUREX UKAZUJE NEROVNOSŤ ORGAZMOV!

Najlepšie vynálezy roku 2017

Zdroj: Shutterstock®

Vývoj tohto produktu bol reakciou na skorší prieskum, ktorý ukázal, že dve tretiny žien nedosiahnu vždy pri milovaní s partnerom orgazmus**. S problémom dosiahnutia ženského orgazmu sa stretáva aj popredná expertka na partnerské vzťahy, doktorka Laura Janáčková vo svojej ambulancii: „Pre mnohé ženy je intimita s partnerom prejavom vzájomnej lásky a blízkosti, príjemný zážitok z týchto chvíľ však nesporne vždy umocní, keď obaja partneri pri milovaní prežijú orgazmus. Prečo by žena vyhľadávala sex s partnerom, ktorý nemá záujem o to, aby aj ona bola pri vzájomnom milovaní uspokojená?

Keď bola mužom v rámci prieskumu položená otázka, ktorý z nových vynálezov by vybrali ako ten najlepší pre zlepšenie vzťahu so svojou partnerkou, takmer dve tretiny respondentov súhlasili, že prezervatív, ktorý by im pomohol uspokojiť partnerku, by bol skutočnou revolúciou v ich spálni.

Milenecký pár

Zdroj: Shutterstock®

Prezervatívy Durex Intense Orgasmic: Intenzívny zážitok pre ženu aj muža

Nový kondóm je lubrikovaný stimulačným gélom, ktorý je navrhnutý tak, aby zvýšil citlivosť intímnych partií partnerky. Prináša hrejivé a chladivé pocity a jemné mravenčenie, zatiaľ čo vrúbky a výstupky sa starajú o dodatočnú stimuláciu. Nové prezervatívy Durex Intense Orgasmic sú navrhnuté tak, aby poskytli čo najvyššiu mieru vzrušenia nielen pre ňu, ale vďaka jej uspokojeniu aj pre neho a urobili tak zo sexu ešte intenzívnejší zážitok.

Odporúčaná spotrebiteľská cena: 12,99 Eur za balenie desiatich kondómov

Vyskúšaj: Objav zlaté mlieko: Zlepšuje trávenie a podporuje obranyschopnosť!

durex

Zdroj: Shutterstock®

Durex Intense Orgasmic gél

Nový Durex Intense Orgasmic gél je revolučný gél na stimuláciu klitorisu, vytvorený pre intenzívnejší zážitok z orgazmu. Stačí naniesť niekoľko kvapiek a vmasírovať ich do klitorisu v priebehu predohry a špeciálne zloženie gélu prinesie zmyselné pocity tepla, chladu alebo príjemného mrazenia, ktoré dokážu zvýšiť citlivosť intímnych partií vašej partnerky a priniesť jej intenzívnejšie uspokojenie.

Odporúčaná spotrebiteľská cena: 10,99 Eur

Odporúčame: Briti sú v posteli citliví, ale nie sebeckí! Ale čo my, Slováci?

*Prieskum verejnej mienky vo forme otázok s výberom možností, 2000 dospelých mužov vo veku 16 - 64 rokov. Realizovaný v roku 2017 spoločnosťou 3GEM v Spojenom kráľovstve Veľkej Británie a Severného Írska.


** Prieskum sexuálnej spokojnosti medzi 1500 mužmi vo veku 16 - 64 rokov. Realizovaný v roku 2016 spoločnosťou Ginger Comms v Spojenom kráľovstve Veľkej Británie a Severného Írska.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Soňa Kelemenová 08.09.17 09:09

SK
karma
86.00

čo už nevymyslia.... my ženy sa nemáme čas takýmto zaoberať..

  • 0
Odpovedať

Lucia Šeptáková 08.09.17 12:23

karma
108.00

No pekne,to sú nápady!

  • 0
Odpovedať

Katarína Kusá 08.09.17 15:22

KK
karma
90.00

ja sa priznám, že ten gél mám, ale nič také extra to nie je...možno kondóm keďže má vrúbky je lepší

  • 2
Odpovedať

Soňa Krátka 08.09.17 18:26

SK
karma
114.00

fíha

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 09.09.17 08:53

MM
karma
100.00

takéto vynálezy nemusím...zdá sa mi to zbytočné

  • 0
Odpovedať

Tomáš Kamenár 11.09.17 16:09

TK
karma
105.00

prvé miesto je čistá hlúposť, skutočný muž si chce jazdu autom vychutnať ak sa chce niekto len tak voziť nech sa páči autobusy, vlaky,... druhé miesto v rebríčku chápem :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní