Aniston, Lopez či Jay Z: Neuveríš, čo spája tieto svetové celebrity!

Aniston, Lopez či Jay Z: Neuveríš, čo spája tieto svetové celebrity!

Sú bohatí, slávni a majú za sebou dlhé a neľahké roky v šoubiznise. Herci ako Jennifer Aniston, Matthew McConaughey a Cathrine Zeta-Johnes alebo speváci J.Lo., Jay Z či Gwen Stefani... Odlišní ľudia, odlišné životy, no predsa ich všetkých (a nielen ich) niečo spája. Trúfnete si tipnúť, čo spája tieto svetové celebrity?

Iba talent to nie je

Prvé, čo vám mohlo zísť na um pri tejto otázke, je talent. Áno, talent má nepochybne každá z týchto svetových hviezd. Jedni ho prejavujú dokonalosťou na filmovom plátne, iní zasa na koncertnom javisku. Talent však naozaj nie je jediné, čo majú tieto celebrity spoločné. Ak bol váš tip vek, bingo! Všetky tieto (a ďalšie) svetové hviezdy v roku 2019 dovŕšia 50 rokov a ani jedna z nich na to nevyzerá.

Čože je to päťdesiatka?

Hovorí sa, že vek je len číslo. Možno to niekedy nie je pravda, no týchto 10 svetových celebrít, ktoré tento rok dovŕšili alebo ešte len dovŕšia 50 rokov, popierajú všetky zákony prírody. Zdá sa, že na ne nepôsobí ani gravitácia, ani starnutie. Ktoré hviezdy sa môžu 50-tkou len a len pochváliť?

Pozri aj: Arzén v ryži – hrozí nám otrava? Pomôže správna príprava ryže!

1 z 10

1. J.Lo.

Zdá sa, že speváčka, ktorá zahviezdila aj vo filmoch, nestarne, ale mladne. Päťdesiat rokov dovŕšila Jennifer Lopez 24. júla a vyzerá úžasne. Netají sa tým, že za jej vzhľadom je veľa tvrdej práce a prísna diéta.

Inšpiruj sa: Chrápanie či boj o perinu: Vieš, ako na pokojný spánok vo dvojici?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Ľubica Šťastná 21.09.19 08:18

ĽŠ
karma
100.00

Vek je iba číslo, u celebrít obzvlášť!

  • 0
Odpovedať

Daniela Bieliková 24.09.19 14:11

DB
karma
117.00

vyzerajú dobre, musia sa o seba veľa starať, ale niektoré fotografie asi nezodpovedajú skutočnosti...

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní