Bratislavské módne dni v Prahe - slovenská móda to roztočila!

Bratislavské módne dni v Prahe - slovenská móda to roztočila!
  • 24.09.2017
  • Monika Šomšáková

V utorok sa v krásnych priestoroch Smetanovej siene Obecného domu v Prahe konalo prestížne podujatie pod názvom Bratislavské módne dni v Prahe. Po minuloročnom úspechu sa aj tento rok stretli viacerí slovenskí módni návrhári, aby prostredníctvom nádherných modeliek prezentovali svoju šikovnosť a kreativitu rovno v stovežatej Prahe. Celý večer však mal aj charitatívny rozmer. 

Podpora skvelej myšlienky

Tentoraz módna prehliadka nebola len o návrhároch, modelkách, šatách, ale malo to aj hlbší význam. Andrea Verešová odprezentovala svoj Nadační fond Andrey Verešové, ktorého cieľom je podporiť talentované deti zo sociálne slabších rodín a detských domovov v oblasti kultúry, športu a vzdelávania a zlepšovanie či rozvoj kvality života detí.

Túto nadáciu sa rozhodol podporiť riaditeľ spoločnosti Pierre Fabre, ktorý venoval šeky v hodnote 3000 eur. Samotné detičky si na konci vyskúšali mólo spoločne s Andreou Verešovou v nádherných ľudových krojoch. 

Odporúčame: Avangarda: Módne trendy v avangardnom poňatí

Záštitu nad podujatím prijali veľvyslanec Slovenskej republiky v Prahe Peter Weiss, ktorého zastúpil Marek Bartko, jeho zástupca a taktiež primátorka hlavného mesta Praha, Adriana Krnáčová. Príhovor mala aj Ľudmila Farkašovská, zástupkyňa a námestníčka primátora Bratislavy Iva Nesrovnala. Program večera otvoril Jozef Hollý svojím sólom na klavíri a po ňom vystúpila Sisa Lelkes Sklovská so svojím dokonalým hlasom. 

Na prehliadke odprezentovali svoje modely Michaela Luptáková, Ida Sandor, Duo PONER, Andrea Verešová a Zuzana Černá - BLACKEVE, Zuzana Haková, Katie Q, Luisa Spagnoli, Alica Abraham, Belinda Chorley, Nicollas Berenique, Jana Jurčenko, Renáta Kliská so značkou LA RENA, Hellenski by Ema Klein.

Čerešničkou na torte bola módna prehliadka kolekcie Veroniky Hložníkovej, ktorá exkluzívne pre BMD v Prahe navrhla modely šiat s ľudovým motívom. Túto prehliadku odštartoval hosť, americká speváčka Ali Caldwell, ktorá si zaspievala na jednom pódiu spoločne so Sisou Sklovskou.

Love you my dear #sweethearts @nadacni_fond_andrey_veresove

Príspevok, ktorý zdieľa Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial),


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Zuzana Úradníková 24.09.17 13:14

karma
79.00

Krasne saty :)

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 24.09.17 14:31

MM
karma
100.00

stále tvrdím, že na SVK máme veľa šikovných ľudí, nielen návrhárov

  • 0
Odpovedať

Mária Frnová 25.09.17 10:31

MF
karma
67.00

mohla to byť naozaj super akcia

  • 0
Odpovedať

Katarína Konečná 26.09.17 18:59

KK
karma
109.00

nádherné šaty a tie kroje

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 30.10.17 20:09

JK
karma
100.00

Všetko wau

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 14.12.17 09:32

SK
karma
114.00

super akcia

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní