Ako žiť šťastnejšie? Prezradíme ti, ako na to!

Ako žiť šťastnejšie? Prezradíme ti, ako na to!
  • 18.07.2013
  • Aďa Knies

Šťastie nie je cieľ. Je to cesta alebo stav mysle. Ktorá z nás by nechcela byť šťastná na 100 %? Stalo sa vám niekedy už, že ste sa zastavili a rozmýšľali o svojom živote? Každého minulosť obsahuje zlé a rovnako aj dobré skúsenosti a zážitky. Prečítajte si nasledujúce riadky, aby ste zistili čo robiť a čo nerobiť pre šťastnejší život.

Prestaňte sa sťažovať

Ak sa budete neustále sťažovať, nikdy nebudete šťastná. Ak bude tých sťažností viac ako požehnaní, nikdy nedosiahnete spokojný život. Keď sa sťažujeme, sami hovoríme o tom čoho máme nedostatok a čo nám chýba. Neustálym kritizovaním a sťažovaním, ako na bežiacom páse, táto cesta ani zďaleka nekončí. Nikto z nás nemá perfektný život, preto sa treba naučiť žiť s tým čo máme a byť za to vďačné.

Odporúčame: Budúca mamička Soňa Skoncová a jej módne tipy: Ako kombinovať doplnky?

zdravá strava

Zdroj: Shutterstock®

Zdravá strava

Jedlo je neoddeliteľnou súčasťou života. Ľudia, ktorí denno denne prijímajú mastné a nezdravé jedlo, sú viac nevrlí, smutní, depresívni a osamelí. Začnite svoj deň s čerstvými zeleninovými šťavami a nakrájaným ovocím. Budete sa tak cítiť omnoho lepšie počas celého dňa. Nie nadarmo sa hovorí – v zdravom tele zdravý duch. Pravidelne sa starajte o svoje telo. Snažte sa jesť hlavne čerstvé a zdravé jedlá.

pertnery

Zdroj: Shutterstock®

Láska a budovanie vzťahov

Azda my všetci potrebujeme k šťastnému životu milujúce a starostlivé okolie. Vzťahy nie sú jednoduché. Poznajú vzostupy a pády. Preto spoznávajte nových ľudí, pomáhajte druhým a rozdávajte svoju lásku. To, čo dáte, dostanete naspäť. Preto nerobte ostatným to, čo nechcete, aby sa vám vrátilo.

šťastná žena

Zdroj: Shutterstock®

Žite v prítomnosti

Aj vám sa podarilo v živote spraviť pár prešľapov? Nezúfajte, nie ste jediná. Svoju minulosť nevie nikto zmeniť, preto sa z nej poučte a vykročte konečne ďalej. Svoju budúcnosť a prítomnosť však dokážete ovplyvniť. Všetko na seba nadväzuje. Ak si chcete vytvoriť lepšiu budúcnosť, musíte sa sústrediť na svoju súčasnosť.

Viera

Len človek, ktorý verí sám v seba, je silný človek. Je to veľmi jednoduché. Verte tomu, že budete šťastná a spokojná. Čo myslíte, ako sa vám bude žiť? Ľudia majú rôzne viery. Niektorí veria v Boha, niektorí veria vo svoje schopnosti. Nezáleží na tom, v čo veríte, dôležitá je sila viery. Ešte donedávna ste žili nešťastným a obmedzeným životom? Nezúfajte. Možno to pôjde pomalšie, no nevzdávajte sa svojich ideálov a snov. Môžete dosiahnuť všetko, na čo si len spomeniete.

Odporúčame: Pamätáš sa na tieto retro účesy? Možno si jeden z nich nosila aj ty


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Jana Komadová 22.08.13 20:57

karma
100.00

velmi pekne napísané nikto z nás nemá perfektný život to je svätá pravda a život treba brať taký aký nadarmo sa nehovorí nikdy nie je tak zle,aby nebolo horšie

  • 0
Odpovedať

Blažena Sádovská 04.02.14 18:30

BS
karma
100.00

Treba sa vedieť povzniesť nad určitými životnými situáciami a nezabudnúť na úsmev, hoci to nie je vždy ľahké.

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 11:52

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 11:52

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní