Čo je pre ženy atraktívne na mužoch?

Čo je pre ženy atraktívne na mužoch?

Muži sú tými drsnejšími polovičkami vo vzťahu. Sú to práve oni, ktorí disponujú veľkou silou, a preto otváranie zaváraninových fliaš je výsostne ich dôležitým poslaním. Aj keď sú to v podstate veľké deti, povedzme si na rovinu – čo by sme bez nich robili? Musíme po nich dvíhať ponožky zo zeme, prať im, variť, upratovať, zatiaľ čo si oni sledujú hokejový zápas.

Možno máte pocit, že ten váš je z inej planéty, no stále je to váš princ na bielom koni, ktorý si získal vaše srdce.

Mimochodom, našli ste už svojho pána dokonalého? Čo vás na ňom najviac zaujalo – boli to oči, pery, vlasy, postava, svaly? Alebo patríte skôr k tým ženám, ktoré nepozerajú na výzor, ale na vnútro daného človeka? Tak či onak, dnes som si pre vás pripravila zopár faktov, ktoré sú pre ženy atraktívne, a čo na mužoch oceňujú.

Odporúčame tiež: Aj celebrity občas zhrešia vo svojom voľnom čase, a ešte z toho majú aj radosť

Čo je pre ženy atraktívne na mužoch?

Zdroj: Shutterstock®

1. Veľkorysosť

V tomto prípade nemám na mysli drahé dary, kytice kvetov, ktoré na vás čakajú každý deň, poprípade večere v reštauráciách. Ale veľkorysosť voči iným ľuďom, to je to, čo má priaznivý vplyv na nás ženy. Ak sa chlap stará o iných ľudí, ktorí sú menej šťastní.

2. Sila

No nie tá fyzická. Sila môže mať aj inú formu. V tomto prípade sebavedomie, iniciatíva, odhodlanie. Sila muža, ktorý vie, čo chce a ide si za tým. Presne typ muža, z ktorého nejedna žena padne na zadok. 

Odporúčame tiež: Jednoduché recepty na domáce nátierky z orieškov

Čo je pre ženy atraktívne na mužoch?

Zdroj: Shutterstock®

3. Inteligencia

Určite nedávajte robiť svojim partnerom inteligenčné testy, aby ste zistili jeho IQ. Žiaden muž nemusí mať IQ ako Einstein, ani to nemusí byť učený profesor. Postačí, ak muž prejavuje záujem, záujem dozvedieť sa niečo viac, viac premýšľa a obohacuje si znalosti vo vlastnom poli. Takýto muž je oveľa atraktívnejší.

4. Fúzik tu a fúzik tam

Prevažná väčšina žien oceňuje a „žerie“ na chlapoch ich jemné strnisko. No ruku na srdce dámy, nie je to vážne sexy? Ak sa chlap stará o svoju briadku a udržiava si ju, tak vie, čo robí. Je to vážne to, čo nás ženy dokáže naozaj rajcovať a možno aj dostať do kolien smiley.

Odporúčame tiež: Sladké zemiaky batáty - zdroj vlákniny a prevencia rakoviny

Čo je pre ženy atraktívne na mužoch?

Zdroj: Shutterstock®

5. Chlap ako hora

Ženy dávajú prednosť mužom, ktorí sú vyšší ako ony samotné. Neznamená to však, že muž musí byť basketbalista, ktorý má dva metre. Stačí, ak je o pár centimetrov vyšší ako žena, poprípade rovnako vysoký. To ženy na mužoch tiež priťahuje.

6. Štýl

V dnešnej modernej dobe si každý môže vyberať, čo bude nosiť a určovať svoj štýl. Samozrejme mladý elegán s motýlikom a košeľou je vítaný, toto však nie je dôležité. Chlap môže byť odetý v tričku a džínsach. Dôležité je, aby jeho odev bol čistý. Ak sa aj takto  muž o seba stará, tak je to príťažlivé. A ak vie pustiť práčku, tak je na správnej ceste stať sa tým vyvoleným. 

A čím si získal vás - vášho srdca šampión? Čo máte na mužoch radi?

Odporúčame tiež: Rafinovaný cukor – dôvody, pre ktoré ho vyradiť zo svojho života


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Iveta Moravčíková 26.10.16 13:03

IM
karma
100.00

na prvý pohlad zadok a oči , ale podstatné je ako sa správa voči iným

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 03.12.16 16:26

SK
karma
113.00

charakter, zmysel pre humor, pozornosť a láska

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 25.05.20 19:48

KS
karma
133.00

A ešte chlap musí aj pekne voňať, tiež to dosť zaváži :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní