Do Vianoc máte už len dva týždne...

Do Vianoc máte už len dva týždne...
  • 09.12.2014
  • PR článok

Dní do Vianoc ubúda a vy ešte stále nemáte nakúpene darčeky? Zachránia vás internetové obchody, s ktorými vybavíte vaše nákupy rýchlo a v pohodlí domova.

Ponúkame vám zopár vianočných inšpirácii – pre celú rodinu, manžela a sestru.

VIANOČNÉ TIPY PRE CELÚ RODINU

Smart televízor GoGEN TVL 42248 WEB

Potešte sa vzájomne internetovým televízorom GoGEN TVL 42248 WEB v modernom slim prevedení. S uhlopriečkou obrazu 106 cm a chrómovaným rámčekom širokým len 9 mm sa tento televízor zaraz stane výnimočným prvkom vašej obývačky. Punc elegantnosti mu dodáva aj jeho odľahčený podstavec. Televízor ponúka nezabudnuteľný zážitok zo sledovania filmov vďaka vysokému rozlíšeniu FULL HD (1920 x 1080 pxl) a zobrazovacej frekvencii 400 Hz CMP. Okrem iného televízor disponuje aplikáciami Facebook, Twitter, YouTube, RedBull a podporuje prístup do najväčšej on-line videopožičovne filmov Topfun. Funkcie Record Ready a Timeshift umožňujú pozastavenie a nahrávanie vysielania na flash disk. Vďaka aplikácii Smart Center môžete ovládať TV tabletom aj smartfónom, zdieľať videá, fotky a hudbu, ovládať TV hlasom a využívať ďalšie moderné technológie televízora GoGEN.

Cena od 389 € (hej.sk) 

Odporúčame prečítať:  Darčeky pod stromček podľa znamenia - časť I.

Smart televízor GoGEN TVL 42248 WEB

Zdroj: Shutterstock®

Smart televízor GoGEN TVL 42248 WEB

Zdroj: Shutterstock®

Infrasauna Goddess GRANCANARIA3ION pre tri osoby

Infrasauna Goddess GRANCANARIA3ION pre 3 osoby vás výborne zahreje počas dlhých zimných dní. Je vyrobená z exkluzívneho dreva hemlock, ktoré je odolné voči tvorbe a množeniu mikroorganizmov. Je v nej zabudovaný ionizátor, ktorý obohacuje vzduch veľkým množstvom záporne nabitých iónov (aniónov), čím ničí baktérie a vírusy. Infrasauna má blahodarný vplyv na zdravie, podporuje imunitu, zlepšuje pamäť a fyzickú výkonnosť. V tomto modeli si môžete vypočuť aj hudbu, pretože disponuje CD a rádio prehrávačom. Infrasaunu jednoducho a rýchlo poskladáte, potom ju už len stačí zapojiť do 230 V zásuvky.

Cena od 1199 € (hej.sk)

Odporúčame prečítať: Darčeky podľa znamenia – časť II.

Infrasauna Goddess GRANCANARIA3ION

Zdroj: Shutterstock®

VIANOČNÉ TIPY PRE MANŽELA

Autokamera GoGEN CC 371 FULLHD

Zimné zľadovatené cesty bývajú zradné. Poistite sa v prípade nehôd novou autokamerou GoGEN CC 371 FULLHD s uhlom záberu 140°, ktorá zaznamená každú dopravnú udalosť. Autokamera disponuje 2,7“ LCD displejom, vstupom pre micro SDHC karty až do veľkosti 32 GB, zabudovaným mikrofónom a reproduktorom. Obsahuje výstupy AV a HDMI. Autokamera nahráva videá v slučke, takže automaticky premazáva staré záznamy. Prednosťou je aj funkcia SOS, pomocou ktorej môžete nahrávaný záznam uzamknúť, takže sa nebude môcť dať vymazať. Vďaka senzoru 3,5MP CMOS autokamera navyše sama rozoznáva, kedy treba záznam uzamknúť – v prípade kolízií a otrasov to urobí automaticky sama.

Cena od 72 € (hej.sk)

Autokamera GoGEN CC 371 FULLHD

Zdroj: Shutterstock®

Tablet GoGEN TA10300 QUAD s puzdrom so zabudovanou klávesnicou

Štýlový tablet GoGEN TA 10300 QUAD predstavuje všestranného pomocníka vďaka svojej nadštandardnej výbave. Medzi jeho prednosti patria displej s vysokým rozlíšením, dlhá výdrž batérie a pamäť s veľkou kapacitou. O výkon sa stará 4-jadrový procesor Rockchip ARM Cortex A9, podporený 2 GB operačnej pamäte. Súčasťou tabletu je operačný systém Android 4.2 Jelly Bean. Popýšiť sa ďalej môže najmä svojim IPS 3 displejom s vysokým rozlíšením 2048 x 1536 pxl, ktorý zabezpečí kvalitu obrazu, farieb a dobré pozorovacie uhly. Samozrejmosťou je zabudovaná Wi-Fi, vstup pre MicroSD karty, zabudovaný reproduktor a mikrofón, Bluetooth, mikro HDMI výstup, USB vstup a možnosť pripojenia slúchadiel. Tablet je vybavený aj prednou, aj zadnou kamerou.

Cena za tablet od 179 € + cena za puzdro od 14 € (hej.sk)

tablet GoGEN TA 10300 QUAD

Zdroj: Shutterstock®

VIANOČNÉ TIPY PRE SESTRU

Tablet GoGEN TA11400 QUAD s ružovým puzdrom

Tablet GoGEN TA11400 QUAD v bielo-striebornom prevedení s uhlopriečkou 10,1“ a rozlíšením 1280 x 800 pxl poteší každú ženu. Užívateľsky príjemný operačný systém Android 4.2 Jelly Bean ponúka množstvo aplikácií. Poteší aj dlhá výdrž batérie, 4-jadrový procesor, pamäť s veľkou kapacitou a kvalitný HD IPS displej, vďaka ktorému budete môcť pohodlne pozorovať obrazovku z rôznych uhlov. Nechýba ani predná a zadná kamera, slot pre MicroSD kartu, zabudovaný reproduktor a mikrofón, mini HDMI výstup, USB vstup a slúchadlový výstup.

Cena za tablet od 149 € + cena za puzdro od 12 € (hej.sk)

Tablet GoGEN TA11400 QUAD s ružovým puzdrom

Zdroj: Shutterstock®

Robotický čistič okien Ecovacs WINBOT2

Robotický čistič okien Ecovacs WINBOT2 si dokonale poradí s klasickými a bezrámovými oknami. Môžete ho využiť aj na čistenie zrkadiel, pretože disponuje senzorom, ktorý ho informuje, kde plocha končí. Upratuje v troch fázach: Najprv čistiaca textília z mikrovlákien odstráni najväčšie nečistoty. Následne pomocou silikónovej stierky zotrie zvyšné špinky a kvapky. Na záver vyleští okno jemnou mikrovláknovou textíliou. V prípade výpadku elektriky oceníte záložný akumulátor a podtlakový systém s bezpečnostnou „prísavkou“, takže prístroj nespadne a nepoškodí sa.

Cena od 350 € (hej.sk)

Robotický čistič oken Ecovacs WINBOT2_image foto 5

Zdroj: Shutterstock®

Robotický vysávač Ecovacs Deebot D77

Robotický vysávač Ecovacs Deebot D77 vysáva rozumne a  vydrží dlho. Technológia EMOTION2 dokáže zabezpečiť optimálny pohyb po miestnosti. Model je riadený mikroprocesorom, ktorý každú sekundu vyhodnocuje údaje o pohybe robota. Vďaka inteligentnému nárazníku so špeciálnymi senzormi vysávač pred každou prekážkou spomalí. Dokáže upratovať až 100 minút a ďalších 20 mu zostáva, kým sa dopraví do nabíjacej stanice. Súčasťou nabíjacej stanice je ručný vysávač, do ktorého sa po každom upratovaní z prístroja vysaje pozbieraná špina. Využiť ho môžete tiež samostatne. Stačí len pripojiť ohybnú hadicu alebo ďalšie doplnkové príslušenstvo, prehodiť si priložený pás cez rameno a pohodlne začať vysávať na miestach, kam sa robotický vysávač nedostane (schody, steny). Túto možnosť oceníte napríklad aj pri vysávaní interiéru vášho auta.

Cena od 470 € (hej.sk)

Robotický vysávač Ecovacs Deebot D77

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Libuše Šumná 10.12.14 20:58

karma
113.00

já bych si vybrala autokameru

  • 0
Odpovedať

Martina Zahoranová 13.12.14 09:58

MZ
karma
92.00

už len ten názov článku "do vianoc máte už len dva týždne" ma vystrašil keďže ešte zďaleka nemám darčeky a ani napečené :)

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 02.01.18 12:46

SK
karma
114.00

ifrasauna sa mi páči

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 21.05.20 11:49

KS
karma
133.00

Dva týždne pred Vianocami už mám dávno všetky darčeky nakúpené aj zabalené :-D Dva týždne pred Vianocami sa už venujem iba pečeniu a upratovaniu :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní