FITList.sk – zdravší život a sexy telo

FITList.sk – zdravší život a sexy telo

Teplé lúče zavítali aj k nám a my si konečne môžeme užívať leto so všetkým, čo k tomu patrí. S tým súvisí aj návšteva kúpaliska či kúpanie v prírode. Voda, teplo a...plavky. Práve tu sa začína problém mnohých žien a mužov, ktorí nie sú so svojou postavou či váhou spokojní.

Vrháme sa do drastických diét, ktoré síce prinesú úbytok na váhe, no často aj obávaný JOJO efekt, s ktorým sa vrátia kilogramy späť.

Pri dosiahnutí našich cieľov je však potrebné urobiť niečo viac, než len odopieranie jedla. Dôležitá je najmä pravidelná a vyvážená strava, rovnako však aj cvičenie, na ktoré netreba zabúdať. Kombináciou vhodne zvolenej stravy a pravidelného pohybu dosiahnete požadované výsledky. O to viac, ak vám bude robiť spoločnosť špeciálny program, ktorý bude šitý na mieru vašim potrebám. Zoznámte sa s FitListom.

Odporúčame prečítať: 6 týždňový tréningový plán do plaviek – 6. level – FINIŠUJEME

fitlist zdravsi zivot sexy telo

Zdroj: Shutterstock®

Čo je FitList a pre koho je určený?

FitList je vynikajúcim nástrojom pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o svoju postavu a o zdravší životný štýl. Odniesť si z neho môže každý to, čo potrebuje. Kto je úplne stratený, nájde kompletný návod, ako sa začať rozumnejšie stravovať. Kto hľadá inšpiráciu a námety, nájde skvelé kombinácie jedál alebo zdravé recepty.“ Tomáš – profesionálny tréner a výživový poradca

Ako FitList funguje?

1. Vyvážená strava je základ

Základnou myšlienkou je príjem zdravých tukov, kvalitných bielkovín, zeleniny, no naopak, striedmejší príjem sacharidov. Po vyplnení úvodného formulára vám FitList vytvorí špeciálny a osobný celotýždenný jedálniček na mieru. Jeho výhodou je možnosť jednotlivé jedlá obmieňať (v prípade, že vám navrhnuté jedlo nevyhovuje), poprípade, objednať si jedlo priamo k vám prostredníctvom donáškovej služby.

Jedálniček ZADARMO? Vytvorte si ho spolu s nami.

Odporúčame prečítať: Ako cvičiť doma jogu, alebo čo to je Mysore?

fitlist zdravsi zivot sexy telo

Zdroj: Shutterstock®

Jedálniček vám tak ponúkne vždy niekoľko alternatív, z ktorých si môžete vybrať. FitList pri zostavovaní jedálnička dbá na kvalitu surovín, pričom program vychádza z viac ako 10 ročných skúseností. Pri každom jedle nájdete kalorickú hodnotu, celkový denný príjem kalórií nájdete zobrazený na hornej tmavozelenej lište spolu s vašou váhou, cieľom a dobou chudnutia.

Teraz máte možnosť vytvoriť si jedálniček ZADARMO spolu s nami.

Veľmi užitočným pomocníkom sa pre vás stane sekcia „Zoznam“. V nej nájdete celotýždenný zoznam surovín, ktoré budete pri príprave jedál potrebovať. Nakúpite tak iba skutočne to, čo naozaj potrebujete.  

2. Rozhýbte svoje telo

Druhou a rovnako neodmysliteľnou súčasťou filozofie FitListu je pohyb. Ten je na stránke zabezpečený prostredníctvom 200 videí. Po vyplnení úvodného formulára vám FitList ponúkne vhodné video ukážky cvikov, ktoré vám napomôžu k vášmu cieľu. Video ukážky sú zrozumiteľné pre každého a pri každej ukážke nájdete potrebné odporúčania, ktorých je potrebné sa pridržiavať, rovnako aj zameranie na tú-ktorú časť tela. Jednotlivé cvičenia je možné podľa potreby obmieňať, poprípade vymeniť.

Odporúčame prečítať: Trápia vás kŕče v nohách? Zistite ich príčinu a zbavte sa ich!

fitlist zdravsi zivot sexy telo

Zdroj: Shutterstock®

V čom je FitList jedinečný?

 • Bežný jedálniček stojí 80 – 90 € mesačne, s FitListom môžete dosiahnuť požadovaný efekt za nepatrný zlomok bežnej ceny.
   
 • Stačí vyplniť krátky formulár a môžete vyskúšať FitList zadarmo – čaká na vás stovka receptov, ukážkový plán a desiatky zľavových kupónov, s ktorými ušetríte.
   
 • V platenej verzii FitListu si môžete vyberať z viac ako 700 receptov a 200 videí, ktoré sú prispôsobené vašim potrebám.
   
 • Za bežný tréning by ste zaplatili približne 15 € a vyššie. Aby malo cvičenie účinok, potrebujete absolvovať približne 8 takýchto tréningov za mesiac. Cena sa tak môže vyšplhať až na 120 €. S FitListom môžete dosiahnuť požadovaný efekt za nepatrný zlomok bežnej ceny.
   
 • Ušetrite so zľavovými kupónmi a nakúpte výživové doplnky, pomôcky na cvičenie, ale aj mnoho iných vecí oveľa lacnejšie. FitList pre vás pripravil až 35 kupónov, ktoré čakajú na použitie. 

Odporúčame prečítať: 6 týždňový tréningový plán do plaviek - 4. level

fitlist zdravsi zivot sexy telo

Zdroj: Shutterstock®

Čo hovorí na FitList redakcia KAMzaKRASOU.sk?

FitList je šikovným pomocníkom na ceste za vašou vysnívanou postavou. Jedálniček a jednotlivé cviky vám program odporučí na mieru a vy sa tak už viac nemusíte trápiť s neúčinnými cvikmi, ktoré prinesú viac škody ako úžitku. Cena tohto špeciálneho „osobného trénera“ je viac než priaznivá, preto vám ho odporúčame vyskúšať.

Teraz máte špeciálnu príležitosť vyskúšať PLATINUM verziu FitListu na 3 dni úplne zadarmo spolu s nami. Stačí sa len zaregistrovať a do profilu vložiť heslo "KAMZAKRASOU", prípadne kliknúť TU a zaregistrovať sa. 

Vytvorte si jedálniček ZADARMO a otestujte cvičenia, ktoré vám dopomôžu k skvelej postave. 

fitlist zdravsi zivot sexy telo

Zdroj: Shutterstock®

Viac informácií nájdete na: www.fitlist.sk


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Soňa Krátka 11.07.16 21:53

SK
karma
114.00

tiez si myslim, ze diety nefunguju, treba to ponat ako zivotny styl - stravovanie, cvicenie,...

 • 0
Odpovedať

Soňa Kelemenová 12.07.16 07:35

SK
karma
86.00

cvičiť, cvičiť a do tretice cvičiť..... a papať z rozumom...

 • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 14.07.16 20:43

MZ
karma
-1.00

Je naozaj super, keď sa človek hýbe.. hlavne po dlhom dni v práci na stoličke v kancli...

 • 0
Odpovedať

Iveta Moravčíková 17.07.16 17:01

IM
karma
100.00

na diety akosi nie som neverím im treba jest všetko, ale s mierou a samozrejme pohyb

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní