Ako byť krásna a silná? Každá z nás taká môže byť!

Ako byť krásna a silná? Každá z nás taká môže byť!
  • 03.10.2013
  • Aďa Knies

Každá žena je krásna a silná. Avšak aj napriek tomu potrebujeme z času na čas počuť niečo pekné. Vo svete koluje veľa klebiet a intríg. Slabšie povahy týmto klebetám podľahnú a začnú vnímať seba samú v negatívnom svetle alebo stratia svoje sny. Dokedy takto ešte chcete žiť? Niektoré, ženy ktoré sú známe po celom svete sa riadia svojím vlastným mottom. Máme zoznam tých najvýstižnejších, ktoré by vás mohli zaujať a pomôcť vám.

Ktoré motto inšpiruje vás?

Naozaj sa chcete obzrieť späť a zistiť, aké by bolo úžasné, keby ste sa nebáli žiť svoj život naplno? – Caroline Myss

Nejedna z nás je ochromená z rôznych obáv. Doslova nedokáže prekladať jednu nohu pred druhú zo strachu. Strach zo zlyhania alebo strach z toho, čo si o nás pomyslia druhí ľudia. Skúste sa však spýtať sama seba, či ste s doterajším životom naozaj spokojná. Ste šťastná z toho, ako sa pozeráte na to, čo vám preteká len tak medzi prstami? To si nemyslíme. V každej z nás sa skrýva určitý potenciál, preto sa ho nebojte objaviť a žiť naplno svoj vlastný život.

Odporúčame: Jedinečné riasogule: Sú to najmenej náročné rastliny na svete?

motivačný citát

Zdroj: Shutterstock®

Myslíte si, že ste odpad a chcete život niekoho iného? Buďte vďační za to, čo máte. – Marilyn Monroe

Priznajme si to, všetci sme si raz za čas priali byť iným človekom. Aspoň v niektorých okamihoch. Alebo aspoň vyzerať ako niekto iný. Faktom však ostáva, že sme tým, kým sme. Každý z nás je výnimočný niečím iným. Potenciál každého človeka však ostáva rovnaký a to byť najlepším, akým dokážeme byť. Ani ten najúspešnejší a najkrajší človek nemá ustlané na ružiach. Presne preto buďte vďační za to, čo máte.

silná žena

Zdroj: Shutterstock®

Sila ženy sa nemeria všetkými útrapami, ktoré sa jej v živote prihodili. Sila ženy je meraná v rozsahu odmietnutia všetkých negatívnych následkov, ktoré jej tieto udalosti priniesli. – C. Joybell

Rad problémov s ktorými sa stretávame, nie sú meradlom toho, aká je naša sila. Sila sa meria podľa toho, ako dokážeme znášať následky jednotlivých zlých situácií. Podľa toho, do akej miery si necháme týmito zlými zážitkami ovplyvniť život. Nie ste predsa zbabelec, aby vám zastavila akákoľvek prekážka vo vašom živote.

úspešná žena

Zdroj: Shutterstock®

Žena je celý kolobeh života. Ako kruh. Má moc vytvárať, pestovať a transformovať. – Diane Mariechild

Žena je „biologický tvorca.“ A to nielen vo fyzickej, ale aj v duchovnej oblasti. Máme neuveriteľnú schopnosť vnímať a pochopiť myšlienky. Z toho dôvodu máme potenciál premeniť naše život, bez ohľadu na to, v akej situácii sa práve nachádzame.

Odporúčame: Prečo v strave uprednostniť celozrnné potraviny? Toto ťa presvedčí!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Mária Terefenková 07.10.13 17:39

MT
karma
76.00

Dobrý článok na zamyslenie sa nad sebou. V tých vetách je veľa pravdy. Nebáť sa byť sama sebou. I keď niekedy je to ťažké.

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 21.10.13 19:57

karma
100.00

treba sa občas zastaviť a zamyslieť sa aj sama nad sebou,skvelý článok

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 17:28

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 17:28

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní