Leto pri mori: McArthurGlen Designer Outlet Parndorf vás pozýva na Late Night Shopping

Leto pri mori: McArthurGlen Designer Outlet Parndorf vás pozýva na Late Night Shopping

Už odrátavame dni! Dňa 24. augusta budeme opäť nakupovať až do 23:00 na najväčšom  Late Night Shoppingu v McArthurGlen Designer Outlete Parndorf!

Okrem fantastickej ponuky zliav až do mínus 80 percent v medzinárodných luxusných, lifestylových a dizajnérskych značiek ako Escada, Karl Lagerfeld, Stefanel, Under Armour, Patrizia Pepe a oveľa viac na vás čaká aj program. 

Morské prostredie pre veľkých i malých

Nesmúťte ešte leto nekončí! Centrum McArthurGlen Designer Outlet Parndorf otvárame s heslom „Leto pri mori“, tešiť sa môžete na útulné chill-out zóny, plážové koše, pirátske truhly, ktoré vám pripomenú vzrušujúcu dovolenku pri mori. Nestihli ste ešte tento rok dovolenku? Nevadí! Vytvorte si krásnu fotografiu pri niektorej z našich kulís. Do rytmu vám v celom centre budú hrať DJ a príjemné tóny živej hudby od Sci-Fidelity-Orchestra.

Nočné nákupy bude sprevádzať aj gastronomická ponuka z Food Truckov, či klasické prevádzky ako Segafredo, Café Artner alebo Nordsee. 

Pozri aj: Pripravte sa na jarné nákupy v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf

Late Night Shopping

Zdroj: Shutterstock®

Pri dlhých nákupoch sme nezabudli ani na malých zákazníkov. Na deti čaká kopec zábavy v Dinolande, či na novom vonkajšom ihrisku. Vďaka novému ihrisku pri kaviarni Segafredo si kávu naozaj vychutnáte – deťom zaberie kopec času kým prelezú, preskáču, prekĺžu a prebehnú všetky atrakcie. A to stále nie je všetko! Odporúčame vyskúšať kreatívny workshop, kde sa deti naučia viazať uzly ako ozajstný námorníci.

Toto nezmeškajte: neopakovateľná živá Show priamo z Hollywoodu vám v Designer Outlet Parndorf umocní letné pocity. Zábavy sa zhostí Mister Piano, ktorý predvedie nielen hru, ale aj akrobatické kúsky na najväčšom piáne na svete. Centrom sa budú niesť najväčšie hollywoodske hity, ktoré oslovia nielen mladých návštevníkov. Mister Piano bude isto vrcholom večera!

Ponuka najlepších zliav bude odhalená 17. augusta na: 

https://www.mcarthurglen.com/at/designer-outlet-parndorf/en/

Odporúčame: McArthurGlen Designer Outlet Parndorf uvádza štýlové kúsky na nadchádzajúcu sezónu


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Erika Špacírová 09.08.17 17:15

karma
93.00

:)

  • 0
Odpovedať

Katarína Kusá 09.08.17 17:53

KK
karma
90.00

raz som tam bola vo všedný deň a nebolo tam nič, len predavači...potom som pochopila, že sa tam chodí keď sú takéto akcie

  • 0
Odpovedať

Soňa Kelemenová 09.08.17 21:27

SK
karma
86.00

velmi rada tam nakupujem... no co uz.. najlepsie ceny su prave po vianociach a takychto vecernych nakupoch no ale vtedy je tam hlava na hlaveee

  • 0
Odpovedať

Milka Damašková 10.08.17 08:38

MD
karma
132.00

Ešte som tam nebola, ale čo nebolo môže byť :)

  • 0
Odpovedať

Katarína Konečná 10.08.17 14:47

KK
karma
105.00

ešte som tam nebola a ani ma to tam neláka

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní