Malý zázrak ku dňu žien

Malý zázrak ku dňu žien

 

 

Ženy, vedeli ste, že Medzinárodný deň žien je deň boja za ženskú rovnoprávnosť a práva? Dátum 8. marec je pamiatkou na štrajk 40-tisíc newyorských krajčírok, ktoré bojovali za lepšie podmienky pri práci.

 

 

 

 

 

Dnes je tento sviatok hlavne celosvetovým vyjadrením úcty a vďaky a oslavou všetkých žien. Keďže každá žena má byť počas tohto dňa zahrnutá priazňou, Oriflame obdaruje všetky ženy! Oslávte deň žien s Oriflame!

 

 

Malý zázrak ku dňu žien

Zázračný deň

 

Byť obdarovanou je jednoduché: stačí nájsť kozmetické poradkyne Oriflame vo vašom meste. Gratulovať a obdarovávať budú počas Medzinárodného dňa žien, v piatok 8. marca, v mestách na celom území Slovenska. Pre všetky ženy majú pripravený „malý zázrak“, najobľúbenejší produkt Oriflame. Lebo liečivý hojivý zázrak je podobný žene: navonok jemný, útly a voňavý, ale s mimoriadnou liečivou silou.

 

 

Oriflame ženám


Všetky ženy, ktoré sa rady zabávajú aj vyhrávajú, si môžu na web stránke www.oriflamezenam.sk zatipovať, koľko žien sa podarí Oriflame obdarovať tento rok. Zapoja sa tak do súťaže o kozmetický balík v hodnote až 330 eur, ktorý vyhrá najpresnejší tip. Živé vstupy z akcie môžete sledovať s rádiom Jemné melódie. Vďaka svojim tipom poslucháčky rádia získajú aj ďalšie kozmetické balíčky, spolu v hodnote 350 eur. Minulý rok sa Oriflame pokúsilo o Guinessov svetový rekord a podarilo sa mu počas dňa žien obdarovať vyše 15-tisíc žien! Dúfame, že tento rok potešíme ešte viac mám, dcér, sestier, babičiek a priateliek.

 

Ženy, vyrazte do ulíc a oslávte svoj deň s Oriflame!

 

Malý zázrak ku dňu žien


 

 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Lenka Brindáková 07.03.13 17:30

LB
karma
-1.00

:-) super nápad takto obdarovať nás - žienky... teším sa :-)

  • 0
Odpovedať

Lenka Brindáková 07.03.13 17:30

LB
karma
-1.00

jee

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní