Manuál pozitívneho myslenia


    • Zdieľaj:
  • 2

O šťastí a úspechu nestačí iba snívať. Dajte sa do práce a vybudujte si život, po akom túžite. Vybudujte si skutočne mimoriadny život.

Bude to náročné, ale stojí to zato! Presne takto vyzýva bývalý moderátor a dnes motivačný tréner Ján Dubnička vo svojej novej knihe Vytvorte si život, po akom túžite.

Celý môj život sa týka komunikácie s ľuďmi. Ako rozhlasový či televízny moderátor som mal možnosť spoznať rôzne ľudské príbehy. Mnohé boli úsmevné, ale mnohé, žiaľ, smutné. Ľudia ma často žiadali o radu, chceli počuť môj názor či pohľad na ich problémy. Bolo len otázkou času, kedy ma to zaveje ku koučovaniu a motivačnému učeniu. Dnes pomáham ľuďom objavovať samých seba, ich poslanie, zmysel života, smerovanie, ich sny či túžby. Pomáham im uvedomiť si ich silné stránky, prednosti, ich jedinečnosť, zručnosť a talent a naučiť sa z nich vyťažiť maximum. Pomáham im vytvoriť si život, po akom túžia.“

Odporúčame prečítať: Nebojte sa povedať NIE

Vytvorte si život, po akom túžite - Ján Dubnička

 

Pred pár rokmi Ján Dubnička zistil, že nežije život, po akom túži a rozhodol sa to zmeniť. Podarilo sa mu to a svoje skúsenosti ponúka ako motivačný tréner aj v tejto knihe. Je vrchovato naplnená pozitívnou energiou a pragmatickým myslením, ktoré z vás môžu urobiť iného človeka. Lepšieho a šťastnejšieho.

 

Najväčšie dobrodružstvo, aké môžete zažiť, je žiť svoj vysnívaný život.“

 


Túto myšlienku Oprah Winfrey nájdete v úvode knihy Vytvorte si život, po akom túžite. Dozviete sa z nej, ako si vytvoriť plán osobných cieľov, osvojiť návyky úspešných a šťastných ľudí, vypestovať odvahu, sebavedomie a vytrvalosť. Pomôže pri prekonávaní strachu a ujasnení toho, čo naozaj chcete a čo vás v tom brzdí.


Poradí vám, ako veriť v seba a svoje schopnosti. Ako sa zamerať na úspechy a zbaviť sa pochybností.

 

Odporúčame prečítať: Rady ako znížiť vysoký krvný tlak


Ako tvrdil Christopher Morley, „existuje len jeden jediný úspech – prežiť život podľa svojich predstáv.“

 


    • Zdieľaj:
  • 2
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Alžbeta Remencová 11.05.15 17:13

AR
karma
103.00

ja som niekedy až moc negatívna .. :/

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 16.05.16 10:59

SK
karma
113.00

Jan Dubnicka je toho dokazom, ze sa to da

  • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní