Najmenšia žehlička na vrásky

Najmenšia žehlička na vrásky

Najmenšia galvanická žehlička na vrásky, na druhú bradu, na vlasy a celulitídu na svete, funguje na základe galvanického prúdu. Je vhodná k hĺbkovému čisteniu a vyživeniu všetkých druhov pleti. Sama si zmapuje pokožku a podľa typu a stavu znečistenia si pridáva na intenzite. Prečítajte si aké sú naše výhody.

Čo od nej môžete očakávať?

Rovnako informuje zmenou akustického signálu o miestach najväčšieho výskytu toxínov. Okrem hĺbkového vyčistenia pleti aktivuje štiepenie buniek, spriechodňuje póry, výrazne redukuje akné a rôzne druhy atopických ekzémov, aktivuje lymfu, zmierňuje vačky a opuchy na tvári, čím zoštíhľuje tvár. Veľmi účinne žehlí vrásky, spevňuje druhú bradu, zjemňuje hlboké mimické ryhy a vyhladzuje drobné vrásky.

Celkovo zlepšuje tonus pleti a spevňuje svaly tváre, krku, dekoltu aj na rukách. Pomocou špeciálnych prípravkov a špecifických nadstavcov redukuje napríklad celulitídu alebo posilňuje vlasové cibuľky. Ku galvanickej žehličke boli vyvinuté špeciálne polarizované gély, ktoré sú nosičom hĺbkových komponentov na intenzívne vyčistenie a hĺbkové vyživenie pleti.

Najmenšia žehlička na vrásky

Naše skúsenosti

Už po prvom použití žehličky sme mali viditeľne hladšiu a napnutejšiu pokožku. Vybledli dokonca aj pozostatky akné a zapálené časti pórov. Odporúčame najskôr vyžehliť jednu polovicu tváre aby ste videli ten rozdiel v priamom prenose... a samozrejme potom dokončiť aj tú druhú :) Ako každá procedúra aj táto si vyžaduje pravidelnosť a opakovanie. Čo je ale vynikajúce, že sa dá robiť z pohodlia domova ...

Neverili by sme, že to raz povieme, ale hurááá do žehlenia :)

Zaujme ťa: Anti-aging - pružná a pevná pleť


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Miriama Rusinová 30.10.14 16:11

MR
karma
-1.00

o tejto žehličke som už čítala, zaujímavý výrobok :)

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 01.05.20 04:46

KS
karma
133.00

Už som o tejto žehličke počula, musí to byť super vecička :-) Raz si ju určite kúpim :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní