Najvtipnejšie trapasy z posilňovne: TOTO sa nám stalo pri cvičení

Najvtipnejšie trapasy z posilňovne: TOTO sa nám stalo pri cvičení
  • 11.04.2017
  • Michaela Hollá

Vtipné trapasy z posilňovne patria medzi najobľúbenejšie historky mnohých dievčat, ktoré si zakladajú na zdravom životnom štýle. Strápniť sa na mieste plného potu a tvrdej práce nie je vôbec ťažké.

Pýtali sme sa viacerých žien na ich najtrápnejšie chvíle v posilňovni. Čudovali by ste sa, koľko vtipných momentov môže nastať pri spevňovaní vašej postavy. Našťastie žiadna z dám si faux paus nerobí veľkú hlavu. Nad ich príbehmi sa pousmeje i vy. 

Sexi tréner

Do posilňovne som začala chodiť najmä kvôli sexi trénerovi Petrovi. Zapísala som sa k nemu na hodiny a odvtedy ste ma v posilňovni mohli vidieť každý deň. Hoci nie som veľký vyznávač cvičenia, zaumienila som si, že spolu pôjdeme na rande. Po mesiaci poctivého makania som to nevydržala a pozvala som ho na kávu. Dočkala som sa však studenej sprchy, pretože Petra vôbec nepriťahovali dievčatá. Po tomto zážitku už cvičím sama...

Karin, 23 rokov 

Prečítajte si tiež: Ashtanga joga 2017 - dva dni dialógov a praxe

trapasy z posilňovne

Zdroj: Shutterstock®

Tvrdý dopad

Najradšej zo všetkého mám beh na bežiacom páse. Vtedy dokážem úplne vypnúť a pri dobrej hudbe by som dokázala bežať aj hodiny. Konečne som sa dostala do varu a zrazu mi vo vrecku zavibroval mobil. Zabudla som ubrať rýchlosť a ako náhle som sa natiahla po mobil letela som dole. Celé fitko stíchlo a pozrelo sa na mňa ako sa snažím pozbierať. Nič trápnejšie som v živote nezažila.

Klaudia, 26 rokov 

trapasy z posilňovne

Zdroj: Shutterstock®

Roztrhnuté legíny

Konečne mi prišlo moje vysnívané legíny známej značky, ktoré sa už nedali zohnať. Obliekla som si ich až vo fitku a už v šatni sa mi zdali trochu menšie. Pri druhej sérii drepov som už len počula zvuk párania. Najhoršie bolo, že si to všimli aj chalani veľa mňa. Doteraz sa mi za to smejú.  

Katka, 27 rokov

Bude vás zaujímať: Ako prežiť hodinu ashtanga jogy v štýle Mysore?

trapasy z posilňovne

Zdroj: Shutterstock®

Flirtovanie mi nevyšlo

Popri spevňovaní môjho zadočku sa mi skrížil pohľad s fešákom, ktorý mal pauzu. Okamžite som sa snažila byť čo najviac sexy a pohyby som robila až príliš zvodne. O pár minút sa ku mne dotyčný vybral a povedal mi, že mám na zadku fľak. V tom momente som sa chcela prepadnúť pod zem.   

Martina, 22 rokov 

trapasy z posilňovne

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Soňa Kelemenová 11.04.17 08:19

SK
karma
86.00

dobre som sa pobavila, super článok

  • 2
Odpovedať

Darina Božiková 12.04.17 15:15

DB
karma
114.00

zábavné,veď sú aj horšie veci ako rozpárané gate.

  • 1
Odpovedať

Lucia Šeptáková 12.04.17 18:35

karma
110.00

Sranda,nechcela by som zažiť.

  • 0
Odpovedať

Jana Mariaková 25.04.17 15:56

JM
karma
-1.00

nejde o život, nejde o nič, ale sranda musí byť

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní