Nosila by si toto na hlave?! Pozri, ako vyzerá jedlo ako čelenka

Nosila by si toto na hlave?! Pozri, ako vyzerá jedlo ako čelenka

Šialenstvo či realita? V dnešnom svete sociálnych sietí už niekedy nevieme jedno od druhého odlíšiť! Preto je diskutabilný aj nový trend, ktorý si môže na svoje konto pripísať umelkyňa Lauren Hom pod instagramovým menom @homsweethom.

Lauren sa rozhodla, že obľúbené pečené dobroty premení na módny doplnok, a to nielen hocijaký, ale na kreatívne čelenky. Pozrite sa spolu s nami, ako vyzerá jedlo ako čelenka a dajte nám dole v ankete vedieť, či by ste si niečo také na svoje vlasy dali!

Pozri aj: Vzorované pančuchy ako základ outfitu. Vieš ich kombinovať?

Inšpirované jarou

Extravagantné čelenky vznikli podľa Lauren práve vďaka inšpirácii, ktorú našla na internete. Tvrdí, že keď sa začali na portáloch objavovať kvetinové čelenky a iné festivalové doplnky, ktoré k jari a k letu samozrejme patria, rozhodla sa ich príklad nasledovať.

Pod pojmom „kvetinová čelenka si však v momente predstavila niečo úplne iné. Jej čelenky majú od kvetinových až priďaleko. Aj keď sa v nich sem-tam objaví nejaká tá kvetinka, je vyrobená z chleba. Okrem chlebových ružičiek nájdete v jej čelenkách alebo v korunkách aj wafle, croissanty či palacinky, ale aj iné sladké dobroty.

Zaujme ťa: Aj domáce oblečenie môže byť štýlové. Vieš, ako na to?

Ever wondered what inspired my latest passion project, Flour Crowns?From the outside looking in, this project is cute and funny and that's about it. It doesn't showcase my design or lettering skills, and I'm not trying to become a photographer. But remember how I’ve talked about choosing a passion project that shows off the work you want to get hired for. @dailydishonesty helped me start a lettering career. @willletterforlunch helped me break into the chalkboard scene. Now that I've seen how powerful a good passion project can be, I've decided to use this project to strategically position myself for something I've always wanted to do: start a cooking blog and break into the food industry Last year, I pitched a few food-themed book ideas to my literary agent. She turned them all down saying that I didn't have any audience or credibility to publish in the food genre. I was bummed, but she was right: my following mainly knows me for lettering and creativity. So I thought to myself, “How can I change that?” . My goal with this project is to start building an audience that knows me for food, get paid to do more food-themed projects, start a cooking blog, and publish a cookbook someday And even if none of that happens, this project was SO much fun to make that I'm just happy it'll exist in the world ☺️ Sometimes I get so wrapped up in lettering and that I forget to explore other facets of my creativity. This project gave me time for some much-needed play, and there's no doubt in my mind that it'll benefit my work in one way or another . If you want to start a passion project of your own, I’d love to support you. Click the link in my profile to learn more! Enrollment ends in 5 days, so if you’ve ever wanted to work with me, this is your only chance until next year. Comment below with any questions about the class & I'd be happy to answer them

Príspevok, ktorý zdieľa Lauren Hom (@homsweethom),

Lauren tvrdí, že svoje výtvory takmer vždy spotrebuje, a to tak, že ich jednoducho zje. Dokonca aj starý chlieb premení na krutóny a skonzumuje ich v polievke či v šaláte!

- Anketa

NOSILI BY STE JEDLÉ ČELENKY?

Odpovedalo 8 ľudí  

Áno, vyzerá to originálne!
0%
Nie, za žiadnu cenu.
100%

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

9 komentárov

Tomáš Kamenár 15.02.18 14:50

TK
karma
105.00

ľudia už naozaj nevedia čo so sebou aby si ich niekto všimol

 • 0
Odpovedať

Katarína Kusá 15.02.18 15:56

KK
karma
90.00

zaklincovala to tým, že to potom zje :)

 • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 15.02.18 17:25

MM
karma
100.00

nepáči sa mi to, je to gýčovité

 • 0
Odpovedať

Ľubica Šťastná 15.02.18 18:00

ĽŠ
karma
100.00

Naozaj diskutabilný trend.

 • 0
Odpovedať

Milka Damašková 16.02.18 01:33

MD
karma
132.00

Prejsť sa v tom po meste, bola by nielen plná hlava omrvín, ale aj holubov- to by bola show :D :D

 • 0
Odpovedať

Soňa Kelemenová 16.02.18 11:28

SK
karma
86.00

už niektorý nevedia čo majú od dobroty robiť.... asi sa moc nudia.....ak na seba chcú takto upútať, tak to je už dosť smutné...

 • 2
Odpovedať

Marta Hollá,st 21.02.18 09:19

MH
karma
-1.00

no jedným slovom hrozné - neviem kto by takto vyšiel na ulicu alebo do práce :D

 • 0
Odpovedať

Lenka Meravá 02.03.18 09:01

LM
karma
82.00

Nie nie nie toto uz vazne nie

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 09.06.18 23:56

JK
karma
100.00

Fúúú ľudia už nevedia ako na seba upútať pozornosť isto nevkusné

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní