Objavte svet nádherných kreatívnych papierov pre tvorivé hlavičky

Objavte svet nádherných kreatívnych papierov pre tvorivé hlavičky

V dnešnej dobe, keď technika sa stáva dostupnejšou a dostupnejšou, aj menšie spoločnosti alebo domácnosti si môžu dovoliť kvalitnejšie počítače, skenery, tlačiarne alebo fotoaparáty, ktoré kedysi boli dostupné len pre profi firmy.

Tento trend umožňuje ľuďom, ktorí majú tvorivého ducha, realizovať svoje nápady bez pomoci agentúr alebo externých firiem.

Dnes si ľudia plnia sny, či sú napr. na materskej (rodičovskej) dovolenke, na „volnej“ nohe, v škole, popri zamestnaní. Dostupnosť informácií, techniky a materiálov otvára nové možnosti.

Odporúčame tiež:  Aké sú liečebné účinky konkrétnych stromov?

Kreatívne papiere

Zdroj: Shutterstock®

Kreatívne nápady potrebujú kreatívne materiály. K tým najzákladnejším stále patrí papier, aj keď sa technická doba sa tvári stále viac virtuálne. Kreatívne papiere, teda papiere rôznych farieb, štruktúr, gramáží, rozmerov to je také malé papierové kráľovstvo.

Nové technológie sú prenášané aj do papierenského priemyslu: je širšia ponuka 100% recyklovaných alebo aspoň čiastočne recyklovaných papierov, širšia ponuka farebných odtieňov (zlatá, strieborná, krabicová..), unikátne povrchové úpravy (či už s recyklovanými čiastočkami, zamatovým povrchom, povrchom drsným na dotyk a pod) ale hlavne, je na trhu veľa tlačiarní, ktoré vedia tlačiť vo vysokej kvalite na papiere s vyššou gramážou alebo štrukturovaným povrchom.

Odporúčame tiež:  Zdravý recept: Pomarančovo-orieškové brownies bez múky

kreatívny papier

Zdroj: Shutterstock®

Či už chystáte deťom oslavu, alebo chcete vytlačiť pozvánky na rodinné stretnutie, alebo ide o akciu vo firme, ktorú zvádnete zorganizovať interne, alebo potrebujete aktualizovať štítky vo svojom obchode, potrebujete si vybrať kreatívny papier alebo obálky. 

V našom e-hospe www.kreativnypapier.sk nájdete široký sortiment špeciálnych grafických papierov od výrobcov Arjowiggins a Cordenons. Výber z viac ako 50 farieb rôznych gramáží, povrchových úprav a efektov, rozmer hárku: 700x 1000 mm.

Možný odber už od jedného hárku. Okrem toho ponúkame aj papiere o rozmere A4: 1 balenie (25 ks hárkov). Odber tovaru je možný osobne u nás v predajni alebo cez náš eshop: www.kreativnypapier.sk. „Horúce zásielky“ posielame kuriérom – do 24 hodín, ostatné Slovenskou poštou. 

Odporúčame tiež:  Ako predchádzať úrazom pri športoch

Kreatívne papiere

Zdroj: Shutterstock®

Okrem toho ponúkam aj služby navyše: ak potrebujete poradiť z výberom papiera, alebo poslať vzorku papiera, zariadiť narezanie na iný ako štandartný rozmer, obláky, zorganizovať tlač, volajte, píšte, ste na správnej adrese. Podrobnosti dohodneme osobne. Tešíme sa nielen na vaše virtuálne návštevy. 

Odporúčame tiež: Beauty recepty: Hydratujúca pleťová maska z gréckeho jogurtu

Kreatívne papiere

Zdroj: Shutterstock®

Viac info na: www.kreativnypapier.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Soňa Krátka 23.04.16 06:42

SK
karma
113.00

...dobre vedeiet

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní