Party pod vašou taktovkou

Party pod vašou taktovkou

K vianočným večierkom, silvestrovským oslavám a posedeniam s priateľmi patrí aj pestrá ponuka drinkov. Značka SodaStream preto prichádza na predvianočný trh s praktickou novinkou – špeciálnym balíčkom Party Animal.

Nájdete v ňom dva koncentráty na prípravu obľúbených koktejlov Mojito a Moscow Mule a spolu s nimi aj špeciálnu fľašu, ktorá rozprúdi zábavu na každej party.

Prípravy na večierok dajú zabrať každému. Od starostí s nápojmi vás však odbremení prístroj na výrobu perlivej vody SodaStream. Pripravíte s ním širokú ponuku drinkov podľa vlastnej chuti bez toho, aby ste predtým nanosili domov ťažké balenia fliaš z obchodu. K pestrej škále sirupov teraz SodaStream pridal aj limitovanú edíciu Party Animal, ktorá obsahuje dva koncentráty určené na prípravu koktejlov Mojito a Moscow Mule. Koncentráty neobsahujú alkohol, podľa vlastných preferencií si ho však do výsledného drinku môžete pridať.

Odporúčame tiež: Čo o nás hovorí farba očí?

Koktejlová sada SodaStream Party Animal

Zdroj: Shutterstock®

Súčasťou koktejlovej sady Party Animal je aj fľaša so špeciálnym dizajnom. Keď sa cez ňu pozriete, svojich priateľov uvidíte na pozadí vtipných zvieracích obrázkov. Balíček Party Animal je tak zároveň aj dobrým tipom na originálny vianočný darček.

Odporúčame tiež: SodaStream POWER BLACK: bublinky na dotyk

SodaStream Party Animal

Zdroj: Shutterstock®

Koktejlovú sadu SodaStream Party Animal, ktoré obsahuje litrovú fľašu a 2x 440 ml koncentrátov Mojito a Moscow Mule kúpite za cenu 14,99 eur.

Odporúčame tiež: 3 najlepšie recepty na cibuľačku


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Soňa Krátka 02.12.16 18:28

SK
karma
113.00

...môže byť celkom zaujímavá chuť

  • 0
Odpovedať

Anna Kristova 02.12.16 20:32

AK
karma
100.00

vhodné aj na Silvestra

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní