Vyčítajte z tváre to najdôležitejšie!

Vyčítajte z tváre to najdôležitejšie!

 

 

Napriek prísloviu „Nikdy neposudzuj ľudí podľa vzhľadu“ to robíme tisíce rokov. Možno ste už aj vy počuli hovoriť „Neverte nikomu, kto má oči príliš blízko pri sebe“ alebo „Má hriešne oči“. Faktom je, že majú celkom reálny základ.

 

Naučte sa čítať z tváre.

 

 

 

 

Ľahšie budete nadväzovať vzťahy, lepšie spoznáte ľudí a naučené využijete pri rokovaniach, na pohovoroch, či dôležitých schôdzkach.

 

Vyčítajte z tváre to najdôležitejšie!

Novinka Čítanie z tváre je rozdelená na dve časti.

 

Prvá sa venuje tradičnému čítaniu z tváre, druhá časť sa sústredí na schopnosť dešifrovať podvedomé výrazy tváre. Zistíte, čo znamenajú vyčnievajúce lícne kosti, nos zahnutý nadol, okrúhla brada alebo oblúkové horné viečka. Všímajte si črty tváre jednotlivých osôb a rozpoznáte ich charakter.
Vzhľadu venovali pozornosť aj mnohí spisovatelia ako Honoré de Balzac, Charles Dickens, Thomas Hardy a Charlotte Brontëová. Opisovaním čŕt tváre postáv vo svojich románoch strávili naozaj veľa času. Jednotlivé stránky fyziognómie využíva Obraz Doriana Graya od Oscara Wilda, ako aj mnoho poviedok od Edgara Allana Poea.

 

Kniha Čítanie z tváre ponúka užitočné rady na dešifrovanie emocionálnych náznakov počas dôležitých stretnutí, pracovných pohovorov.

 

Metóda Richarda Webstera, bývalého kúzelníka, naučí skutočne vidieť to dôležité z tvárí, na ktoré sa pozeráme každý deň. „Keď som sa naučil čítať z tváre, zlepšil sa mi život,“ tvrdí autor. Jednotlivé zóny naše tváre odhaľujú osobnostné vlastnosti a vy sa môžete naučiť, ako v nich objaviť ukryté významy.
Budete schopní pochopiť osobnosť človeka z jeho tváre, rozpoznať jeho nadanie a vycítiť jeho vnútorné pohnútky a potreby. Zistíte, či niekto klame, alebo hovorí pravdu, vyriešite konflikty a objavíte skrytý, najvnútornejší charakter ľudí.

 

Prečítajte si úryvok z knihy Čítanie z tváre – To najdôležitejšie na začiatok.

 

Zdroj foto: www.bux.sk, www.effectiveattraction.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Veronika Kulanová 02.07.13 20:21

VK
karma
-1.00

zaujimava prirucka

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 22.08.13 20:40

karma
100.00

určite skvelá knižka

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní