Romana Ljubasová - majiteľka Inca Collagenu: ÚSPECH SA MERIA KVALITOU ŽIVOTA

Romana Ljubasová - majiteľka Inca Collagenu: ÚSPECH SA MERIA KVALITOU ŽIVOTA

Už sú to tri roky, čo vám na pravidelnej báze prinášame články o kolagéne – o jeho účinkoch na naše zdravie, ale aj krásu. O tom, prečo je pre organizmus potrebný a ako ho najlepšie dopĺňať. Je však načase, aby sme vám predstavili aj osobu, ktorá stojí za zrodom Inca Collagenu. Preto sme vyspovedali vždy usmievavú a pozitívne naladenú majiteľku – pani Romanu Ljubasovú.

Na trhu ste už krásne 4 roky, ktoré boli možno plné úskalia a nepochopení, pretože nie všetci vedia o dôležitosti dopĺňania kolagénu do organizmu. Nás by však zaujímalo, prečo práve kolagén? Ako ste sa ku kolagénu dostali a prečo ste si povedali, že práve kolagén je to, čo chcete prinášať na náš trh?

Príbeh Inca Collagenu vznikol viac-menej spontánne na mojej dovolenke. Ako to väčšinou na dovolenkách býva, občas sa spálenej pokožke nevyhneme, a tak moje kroky viedli do lekárne, v ktorej mi odporučili kolagénový prípravok pre moju slnkom pobozkanú pokožku. Samozrejme, ako bývalá zdravotná sestra som vedela o dôležitosti kolagénu pre ľudské telo, ale viete, ako to je. Kým si myslíte, že ho nepotrebujete, tak je všetko v poriadku. A až keď prídete na nejaký nedostatok, nedajbože zranenie, vtedy si začnete uvedomovať a zisťovať, čo vám pomôže. Vtedy vo mne skrsla myšlienka vytvoriť niečo, čo bude skutočne pomáhať. A tak už 4 roky je Inca Collagen odpoveďou na mnoho estetických, ale aj zdravotných problémov.

A ako ste sami povedali, vôbec to nebolo jednoduché. Cesta ku vzniku prvej krabičky bola kľukatá. Presedlala som z právnickej kariéry a vrátila sa späť k zdravotníctvu a pomoci ľuďom. Verte či nie, v danej chvíli sa pre mňa kruh uzavrel a našla som zmysel a radosť v pomoci ľuďom prostredníctvom Inca Collagenu.

Nezaobišla som sa bez skeptických komentárov od rodiny a príbuzných, ktorí nedokázali pochopiť, prečo odchádzam zo zabehnutého biznisu a začínam loviť v neznámych vodách – prečo začínam budovať niečo nové, v podstate od nuly. Avšak túžba vytvoriť niečo – svoj vlastný produkt, ma hnala vpred a po pár mesiacoch táto túžba začala prinášať želané ovocie. Iróniou je, že moji najbližší boli prvými, ktorí mali možnosť kolagén vyskúšať. A teraz? Oceňujú jeho účinky a nevedia „bez neho fungovať“.

Odporúčame: Zisti, ako vplýva slnečné žiarenie na vlasy a ako ich ochrániť!

účinky Inca Collagenu

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk

Motivácia a inšpirácia je základom produktivity. A produktivita je zase akýmsi svetielkom lepšieho zajtrajška. Odkiaľ inšpiráciu beriete vy? Kto vám je v živote najväčšou inšpiráciou a poháňa vás stále vpred? Kto je takým vaším najväčším vzorom pri budovaní značky?

Motivácia je veru základom lepšej budúcnosti. Mňa motivujú práve veľké osobnosti svetového biznisu, ako je Jobs alebo Ford. Veľa sa tiež dá vyčítať aj z kníh a biografií práve o príbehoch úspešných ľudí. Všetky majú akéhosi spoločného menovateľa – cesta za úspechom je vždy pomerne rovnaká, a to je poctivá práca, vízia a vytrvalosť. Doslova ma fascinuje cesta k úspechu.

Mojím osobným mottom je: ÚSPECH SA MERIA KVALITOU ŽIVOTA. A môžem povedať, že takým hnacím motorom v prípade Inca Collagenu sú pozitívne ohlasy od zákazníkov, ktorým náš produkt pomohol.

prečo užívať Inca Collagen

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: Inca Collagen

Inca Collagen predstavuje morský kolagén spracovaný hydrolýzou, ktorý obsahuje 3000 mg čistého kolagénu v jednom zlatom vrecúšku, čo ho robí výnimočným. Nepremýšľali ste však nad jeho „vylepšením“? Poprípade nad zmenou jeho receptúry, nakoľko v takejto čistej nemusí vyhovovať úplne každému?

Zdokonaliť receptúru Inca Collagenu nie je možné! Tá je vo svojej podstate úplne dokonalá, a tým svetovo výnimočná. Ide o čistú bielkovinu, ktorá si zachováva všetky svoje najlepšie účinky na ľudské telo. Je vytvorený z morských rýb, ktoré obsahujú kolagén najpodobnejší tomu ľudskému, čím poukazujeme na jeho jasný pôvod a kvalitu zdrojov.

Nikdy som sa nechcela vydať cestou prímesí alebo chémie, ktorá sa nachádza v množstve výživových doplnkov nachádzajúcich sa na našom trhu. Ak má kolagén skutočne pomáhať, musí byť čistý! Preto vznikol Inca Collagen – 100 % morský kolagén.

Predpokladáme, že prv, ako ste kolagén vypustili do sveta, tak ste ho sama vyskúšala a preverila si jeho účinky práve na sebe a možno aj na svojej rodine a známych. Ako na vás kolagén pôsobil? Aké zmeny, ktoré vás presvedčili o správnosti jeho veľkovýroby a predaja, ste vďaka nemu pocítili?

Cieľom bolo vytvoriť produkt, ktorý bude ľuďom pomáhať. Preto mojimi prvými „pokusnými králikmi“ boli moja babička, mamka, ale aj brat. A ak sa pýtate na výsledok, tak nebudem klamať, ak poviem, že Inca Collagen si zamilovali od prvého užívania.

Mamka neznáša ryby. Preto ma milo potešila, keď sa na testovanie podujala. Trvalo jej však rok, kým prehltla kolagénový prášok v pomarančovom džúse. Keď prekonala zábrany a kolagén začala užívať poctivo, akoby zázrakom sa jej zahojila jazva, ktorá bola naozaj nezdravo „živá“.

Babička má 86 rokov. A jej názor na výživové doplnky som poznala od začiatku – údajne ide len o chytáky na dôchodcov, ktoré z nich majú vytiahnuť peniaze. Ale odkedy začala užívať Inca Collagen, tak nemá problém vyjsť po schodoch na 4. poschodie.

A brat? Ten sa vždy sťažuje, že si objednal len kvalitnejšie vlasy a zdravšie kĺby. O dlhších nechtoch nebola vôbec reč. To svedčí o tom, že Inca Collagen je testovaný na reálnych ľuďoch, ktorým skutočne pomáha.

Zaujme ťa: Tajomstvo krásy: Krehké a lámavé nechty zachrániš vďaka tomuto!

Inca Collagen

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk

Plánujete niekedy v budúcnosti prinášať na náš trh aj iné výrobky Inca Collagenu s obsahom bio-aktívneho morského kolagénu? Možno kolagénové pleťové krémy alebo séra?

Samozrejme, aktuálne je všetko v štádiu úvah (klop klop). Uvažujeme takéto vnútorne užívanie kolagénu doplniť o ďalšie produkty, ako je príjemný krém alebo sérum pre očné okolie. Avšak ako som povedala, je to len v štádiu úvah a analýz, pretože priniesť nové produkty na náš trh nie je vôbec jednoduché.

Ambície sú veľké a plány ešte väčšie, no zatiaľ ostávame pri Inca Collagene ako nosnom produkte. A čo prinesie budúcnosť? Nechajme sa prekvapiť.

Inca Collagen patrí medzi obľúbené výživové doplnky, ktoré užívajú nielen bežní spotrebitelia, ale dokonca aj celebrity, ako je Zuzana Plačková, Jana Pištejová, Andrea Verešová, Sisa Sklovská... Základňu máte teda pomerne veľkú.

Áno, je to tak. Je úžasné, že ľudia si náš produkt obľúbili, a to doslova okamžite, čo sme prišli na trh. A tejto obľube sa tešíme už krásne 4 roky. Ako ste uviedli, tak za toto obdobie si nás obľúbili nielen celebrity, ale aj iní ľudia, ktorí sa k nám dostali na základe referencií svojho okolia alebo vďaka záujmu o svoje zdravie. Samozrejme, mnohých k nám priviedla zvedavosť a účinky kolagénu. A tie na seba nenechávajú dlho čakať.

Musíš vedieť: Ako sa zbaviť čiernych bodiek na tvári? Skúste to takto!

majiteľka Inca Collagenu

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: Inca Collagen

4 roky na trhu museli byť nielen tŕnisté, ale aj úsmevné. Spomínate si na nejaký vtipný príbeh, ktorý vám utkvel v pamäti a na ktorý si stále spomínate? Príbeh, možno aj vďaka ktorému vidíte zmysel v tom, čo robíte a čo prinášate na slovenský a český trh.

Ooo, samozrejme, tých príbehov je veľa. Ale spomenula by som jednu milú príhodu nášho obchodného partnera v Čechách: „Nevím, co do toho ti Brňáci dávají, ale kolem mě jsou již 3 lidé (já čtvrtý), kterým kolagen zázračně a velmi rychle pomohl. Neumím si to vysvětlit, ale mé mámě je 79 let a po 7 letech udělala dřep. A to si dala jen čtyři dávky.“ Takže, aj také príbehy píše život s naším kolagénom.

Ako sme uviedli, v podstate od začiatku svojho vzniku ste sa etablovali na trhu v Čechách aj na Slovensku. Existujú nejaké rozdiely medzi zákazníkmi v rámci týchto dvoch krajín?

Myslím, že rozdiely nie sú žiadne a ak áno, tak minimálne. Ľudia chcú byť rovnako zdraví a krásni všade na svete. Otázkou je, ako k sebe pristupujú, či sa chcú vzdelávať v zdravom životnom štýle a či sú ochotní niečo pre seba urobiť.

Pred štyrmi rokmi spotrebiteľský trh nebol taký nasýtený a preplnený kolagénovými doplnkami. Kolagénových doplnkov bolo podstatne menej, preto sme medzi prvými prišli na trh s modelom vzdelávania – prečo je potrebné kolagén dopĺňať do organizmu, čo to ten kolagén vlastne je a prečo práve hydrolyzovaný morský kolagén je najlepší pre ľudské telo. Zákazníci nám a nášmu Inca Collagenu dali šancu a môžeme povedať, že mu ostali verní dodnes. To nás utvrdilo v tom, že vyrábame správny produkt pre správnych ľudí.

Náš portál KAMzaKRÁSOU.sk, ako už samotný názov hovorí, je zameraný na krásu, ale aj zdravie. Čítate si aj vy rady a tipy, hľadáte nejaké triky, ako podporiť zdravie alebo upraviť svoj zovňajšok a páčiť sa tak nielen sebe, ale aj svojmu okoliu?

Ak človek nechce zaspať dobu, tak jednoducho musí. Nikto z nás predsa nemladne, preto akékoľvek trendy, zaujímavosti a tipy sú aj mojím záujmom. Vidím však krásnu paralelu medzi našimi deťmi. Ľudia hľadajúci krásu ju nájdu u vás, a to isté platí aj pri Inca Collagene. A teda, kam za krásou? No predsa na KAMzaKRÁSOU.sk a zároveň aj k Inca Collagenu.

Čo by ste na záver odkázali čitateľkám portálu KAMzaKRÁSOU.sk?

Čítajte, vzdelávajte sa, skúšajte nové veci a hlavne žite naplno. Život je pestrý, občas ťažký, ale stojí za to! Majte sa radi a doprajte si to, čo chcete.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Mária Maxianová 17.05.19 19:45

MM
karma
100.00

obdivujem podnikavé ženy

  • 2
Odpovedať

Ľubica Šťastná 18.05.19 08:11

ĽŠ
karma
100.00

Výborný rozhovor!

  • 1
Odpovedať

Jana Komadová 18.05.19 21:39

JK
karma
100.00

Rada som si prečítala zaujímavý rozhovor

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní